One-2-One

Wirtualny Odział dla każdego

Innowacyjne narzędzie umożliwiające komunikację „twarzą w twarz” firm z klientem bez konieczności przemieszczania się. Podpisywanie umów i dokumentów bez składania odręcznej parafki. Wszystkie te korzyści łączy w sobie Wirtualny Oddział, który przygotowały firmy specjalizujące się w nowych technologiach: iFusion i One-2-One.

Majchrzak nowym Prezesem Zarządu Grupy One-2-One

8 grudnia rada nadzorcza One-2-One zdecydowała o powołaniu jednego z głównych akcjonariuszy – Piotra Majchrzaka na stanowisko Prezesa Zarządu. Tomasz Długiewicz, dotychczas pełniący tę funkcję zostanie wiceprezesem Spółki.

Open Connect dla e-administracji

Innowacyjną platformę dla e-administracji przygotuje spółka iFusion należąca do giełdowej Grupy One-2-One. Nowy produkt o nazwie Open Connect umożliwi łatwy, szybki i interaktywny kontakt pomiędzy instytucjami publicznymi a petentami.

Wygraj Mundial ze SPORT.PL i One-2-One

Tak jak cztery lata temu na mundial w Niemczech, tak i na rozpoczynające się 11 czerwca mistrzostwa świata w RPA portal SPORT.PL we współpracy z One-2-One przygotował wielki konkurs „Wygraj Mundial”.

Streemo współpracuje z Polskapresse

Spółka Streemo, należąca do giełdowej Grupy One-2-One, przygotowała dla Polskapresse platformę do tworzenia serwisów o charakterze społecznościowym, w tym w wersji white label, czyli subkreator społeczności.

Nowi inwestorzy w One-2-One

Strukturę akcjonariatu giełdowej spółki One-2-One wzmocnili nowi inwestorzy związani z branżą mobilną, a także marketingową. Spółka spodziewa się wsparcia przy tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Spółki zwłaszcza ze strony Piotra Majchrzaka, który jest autorem znaczących sukcesów spółek działających od wielu lat w segmencie usług mobilnych. Drugim z inwestorów jest poznańska spółka Media Service Group.

Nowy dyrektor finansowy One-2-One

Wojciech Ratymirski został dyrektorem finansowym One-2-One S.A. Obowiązki nowego dyrektora finansowego giełdowej grupy One-2-One zakładają ściślejszy nadzór właścicielski nad podmiotami grupy oraz zintensyfikowanie działań na rzecz podnoszenia ich wartości.

Przewiń do góry