Wirtualny Odział dla każdego

Opublikowano: 24 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Innowacyjne narzędzie umożliwiające komunikację „twarzą w twarz” firm z klientem bez konieczności przemieszczania się. Podpisywanie umów i dokumentów bez składania odręcznej parafki. Wszystkie te korzyści łączy w sobie Wirtualny Oddział, który przygotowały firmy specjalizujące się w nowych technologiach: iFusion i One-2-One.

Hanna LaskowskaWirtualny Odział dla każdego

Open Connect dla e-administracji

Opublikowano: 18 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Innowacyjną platformę dla e-administracji przygotuje spółka iFusion należąca do giełdowej Grupy One-2-One. Nowy produkt o nazwie Open Connect umożliwi łatwy, szybki i interaktywny kontakt pomiędzy instytucjami publicznymi a petentami.

Hanna LaskowskaOpen Connect dla e-administracji

Streemo współpracuje z Polskapresse

Opublikowano: 28 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka Streemo, należąca do giełdowej Grupy One-2-One, przygotowała dla Polskapresse platformę do tworzenia serwisów o charakterze społecznościowym, w tym w wersji white label, czyli subkreator społeczności.

Hanna LaskowskaStreemo współpracuje z Polskapresse

Nowi inwestorzy w One-2-One

Opublikowano: 11 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Strukturę akcjonariatu giełdowej spółki One-2-One wzmocnili nowi inwestorzy związani z branżą mobilną, a także marketingową. Spółka spodziewa się wsparcia przy tworzeniu i realizacji strategii rozwoju Spółki zwłaszcza ze strony Piotra Majchrzaka, który jest autorem znaczących sukcesów spółek działających od wielu lat w segmencie usług mobilnych. Drugim z inwestorów jest poznańska spółka Media Service Group.

Hanna LaskowskaNowi inwestorzy w One-2-One

Nowy dyrektor finansowy One-2-One

Opublikowano: 27 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wojciech Ratymirski został dyrektorem finansowym One-2-One S.A. Obowiązki nowego dyrektora finansowego giełdowej grupy One-2-One zakładają ściślejszy nadzór właścicielski nad podmiotami grupy oraz zintensyfikowanie działań na rzecz podnoszenia ich wartości.

Hanna LaskowskaNowy dyrektor finansowy One-2-One