Punkt Travelplanet.pl już w dwóch centrach handlowych Warszawy

25% klientów internetowych biur podróży w Polsce pochodzi z Warszawy. Wykorzystuje to Travelplanet.pl, które uruchomiło właśnie swój drugi innowacyjny punkt obsługi turystów w stolicy, tym razem w prawobrzeżnej części Warszawy.

Centrum Last Minute Travelplanet.pl, które oprócz Warszawy znajdują się już także w Katowicach i Bydgoszczy nie jest tradycyjnym biurem podróży. Oprócz swojego innowacyjnego wyglądu klienci galerii handlowych mogą zarezerwować tam niemal każdą usługę turystyczną od wycieczek, przez bilety lotnicze po miejsca w hotelach i ubezpieczenia. Od teraz ułatwione życie będą mieli także mieszkańcy warszawskiej Pragi, bo kolejny punkt Travelplanet.pl powstał w Centrum Handlowym Targówek.

Jak mówi Jakub Mazur Dyrektor Marketingu Travelplanet.pl Dzięki nowoczesnym technologiom oferta dostępna w centrach Travelplanet.pl jest bardzo bogata i atrakcyjna cenowo. Noclegi w niektórych hotelach w Polsce są nawet o 55% tańsze niż przy bezpośredniej rezerwacji, a klienci planujący urlop mogą wybrać ofertę spośród 100 tys. różnych wyjazdów, oraz z ponad 1,5 mln połączeń lotniczych w tym wszystkich tanich linii. Możliwe jest to dzięki integracji w jednym miejscu usług ponad 500 linii lotniczych, 50 touroperatorów i kilkunastu sieci hotelowych.

Centrum Last Minute umożliwia klientom samodzielne zapoznanie się z ofertą oraz załatwienie wszelkich formalności przy profesjonalnej obsłudze konsultantów, a wszystko to dostępne 7 dni w tygodniu, w godzinach otwarcia każdej z galerii.

Pierwsze Centrum Last Minute Travelplanet.pl zostało otwarte w Warszawie w Centrum Handlowym ‘Reduta’. Kolejne w Centrum ‘Trzy Stawy’ w Katowicach i Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Travelplanet.pl zamierza uruchomić Centra Last Minute we wszystkich największych miastach w Polsce.

http://www.travelplanet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry