Punkty PayBACK przy zakupie MULTIMO

Opublikowano: 10 maja 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Spółka Payback oraz GTS Energis promują dostęp do Internetu poprzez program lojalnościowy.
Program lojalnościowy Playback skierowany jest do klientów indywidualnych, którzy kupując usługę MULTIMO poprzez program PayBACK otrzymują dodatkowy bonus – punkty PayBACK. Punkty można wymieniać na nagrody.
Do programu PayBACK można przystąpić w każdej chwili. Wystarczy założyć konto w serwisie www.payback.pl.

„Będąc firmą działającą w Internecie szczególnie zależy nam na jak największym rozwoju dostępu do ogólnoświatowej sieci”, –  tłumaczy Przemysław Klich ze spółki Payback. „Dlatego oferta Multimo skierowana do uczestników naszego programu cieszy nas szczególnie. Atrakcyjna oferta dostępu do
Internetu staje się jeszcze bardziej korzystna dzięki możliwości pozyskania punktów w naszym programie. Nasi Użytkownicy przekonali się już jak atrakcyjne nagrody mogą uzyskać za punkty PayBACK.”

„Dobre programy lojalnościowe służą zwiększaniu sprzedaży oraz budowaniu relacji między firmą a klientem. Rozpoczynając współpracę z firmą PayBACK liczymy na umocnienie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i pozyskanie nowych, którym możemy poprzez program lojalnościowy PayBACK zaoferować dodatkowe korzyści”, – powiedział Marcin Kotlarski, Dyrektor Działu Marketingu w firmie GTS Energis.

Hanna LaskowskaPunkty PayBACK przy zakupie MULTIMO

Podziel się!

O autorze

hania