Punkty za OnetBanery

‘Punkty gratis na Twoją kampanię reklamową’ – takim hasłem Onet.pl zachęca wszystkich reklamodawców do korzystania z OnetBanerów: jednego z najnowszych narzędzi reklamowych w ofercie portalu. Wykupując usługę ‘OnetBanery w pakietach’ klienci otrzymują od Onet.pl dodatkowe punkty na swoje kampanie reklamowe.

OnetBanery to bardzo prosty i innowacyjny system, dzięki któremu reklamodawcy mogą samodzielnie zaprojektować swój baner reklamowy oraz zaplanować i zrealizować własną kampanię reklamową na stronach Onet.pl. Nowe narzędzie umożliwia emisję reklam (OnetBanerów) w kanałach tematycznych portalu po atrakcyjnych cenach.

OnetBanery oferują unikalne i nowatorskie narzędzie AdGen: ‘czarodziej banerów’. To specjalny kreator, dzięki któremu użytkownik może samodzielnie stworzyć niepowtarzalny baner w oparciu o gotowe motywy graficzne. Korzystanie z kreatora nie wymaga od użytkownika zaawansowanych umiejętności czy wiedzy z dziedziny projektowania graficznego.

Reklamodawca ma możliwość wyboru kanałów tematycznych w Onet.pl oraz regionów lub miast w Polsce, gdzie będą wyświetlać się jego reklamy. Mechanizm umożliwia ustalanie dowolnego budżetu dziennego kampanii, którego wysokość wpływa na częstotliwość wyświetlania się reklam zleceniodawcy; reklamodawca płaci za emisję 1000 banerów (CPM-Cost per Mille).

Użytkownicy systemu OnetBanery mają nieskrępowany dostęp do raportów oraz możliwość zarządzania kampaniami reklamowymi.

Oferta ‘OnetBanery w pakietach’ skierowana jest do wszystkich reklamodawców, chcących zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiemu gronu polskich użytkowników internetu.

http://www.banery.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry