Qumak-Sekom autoryzowanym partnerem firmy Check Point

Opublikowano: 28 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Qumak-Sekom S.A. został certyfikowanym partnerem (Authorized Value Added Solution Provider) firmy Check Point Software Technologies na terenie Polski. Jednocześnie inżynierowie techniczni Qumak-Sekom zdali egzaminy certyfikujące Check Point Certified Security Expert, poświadczając kompetencje techniczne integratora w zakresie systemów bezpieczeństwa firmy Check Point.

Qumak-Sekom i Check Point współpracują ze sobą od 2002 roku odkąd Qumak-Sekom wprowadził do oferty produkty z rodzin Firewall-1, VPN-1 i Floodgate-1, służące do zabezpieczenia sieci korporacyjnych na styku z Internetem. Obecnie ofertę integratora wzbogacają wszystkie produkty Check Point pozwalające na skuteczną ochronę systemów informatycznych, zarządzanie polityką bezpieczeństwa przedsiębiorstw , a także poprawiające jakość połączeń z Internetem.

Check Point Software Technologies, to niekwestionowany lider systemów zabezpieczeń na świecie. Jest światowym potentatem w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczania sieci, systemów komputerowych i Internetu. Ma również dominującą pozycję na rynku wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i systemów firewall.

http://www.qumak.pl

Sylwester KozakQumak-Sekom autoryzowanym partnerem firmy Check Point

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.