Qumak-Sekom ma BOA

Opublikowano: 3 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Qumak-Sekom S.A. podpisała 16 czerwca umowę ramową typu BOA (Basic Ordering Agreement) z agencją NC3A. Umowa określa zasady i warunki świadczenia oferowanych przez Qumak-Sekom S.A. rozwiązań.

Agencja NC3A (NATO Consultation Command and Control Agency) jest odpowiedzialna za zakupy i dostawy rozwiązań teleinformatycznych dla administracji i sił zbrojnych Paktu Północnoatlantyckiego.

Wcześniej Qumak-Sekom S.A. otrzymał z Ministerstwa Gospodarki deklarację uprawniającą do uczestniczenia w przetargach w ramach Programu Inwestycyjnego NATO (NSIP). Służy on do wspólnego finansowania przedsięwzięć związanych z rozbudową, modernizacją i remontami infrastruktury wojskowej paktu. Roczny budżet NSIP wynosi ok. 700 mln USD.

http://www.qumak.pl

Sylwester KozakQumak-Sekom ma BOA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.