Qumak-Sekom – partner Avaya Communication

Opublikowano: 25 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Qumak-Sekom S.A. ponownie uzyskał status Authorized System Integrator w zakresie rozwiązań komunikacyjnych Avaya Communication. Status ten został przedłużony na podstawie zrealizowanej sprzedaży i przeprowadzonych projektów.

W ciągu ostatnich dwóch lat Qumak-Sekom S.A. zrealizował w technologii Systimax kilka dużych obiektów. Były to między innymi siedziby hoteli Ibis (Kraków, Szczecin) i Novotel (Kraków, Szczecin), a także zespół apartamentowy w Szczecinie oraz siedziba TP S.A. w Kielcach (pomieszczenia na potrzeby CRM).

W sumie w ciągu dwóch lat Qumak-Sekom S.A. zamontował na w/w obiektach instalacje w systemie Systimax na ponad 2100 pkt. RJ, wraz z kilkudziesięcioma węzłami dystrybucyjnymi oraz połączeniami światłowodowymi i wieloparowymi.

http://www.qumak.pl

Sylwester KozakQumak-Sekom – partner Avaya Communication

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.