Qumak-Sekom rozpoznaje mowę

Opublikowano: 11 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Qumak-Sekom SA wprowadził do oferty systemy rozpoznawania mowy firmy ScanSoft Inc. Nowy produkt wzbogaci pakiet proponowanych przez Qumak-Sekom S.A. rozwiązań w zakresie Contact Center, pozwalając firmom posiadającym centra obsługi klienta na szerokie wykorzystanie głosu do komunikacji z systemem, w miejsce dotychczasowego wybierania opcji z klawiatury telefonu. Taka komunikacja jest dla klienta bardziej przyjazna i intuicyjna. Rozszerza także możliwości w zakresie automatycznej (tj. nie wymagającej udziału operatora) obsługi klienta.

ScanSoft, wiodący dostawca tego typu rozwiązań, po przejęciu oddziału firmy Royal Philips Electronics zajmującego się technologiami rozpoznawania mowy, poszerzył swoją ofertę o najnowszej generacji systemy ASR, (Automatic Speech Recognition) obsługujące ponad 40 języków (w tym także język polski) i pozwalające na przetwarzanie ponad miliona słów. Systemy te pojawią się w ofercie Qumak-Sekom już w drugim kwartale bieżącego roku.

Zintegrowane pakiety ScanSoft dla rozpoznawania mowy są wykorzystywane przez wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych i operatorów telefonów komórkowych, znajdują także szerokie zastosowanie w dużej dystrybucji, bankowości i sektorze ubezpieczeniowym. Systemy te są coraz częściej stosowane dla potrzeb telefonicznej obsługi klientów, interaktywnych odpowiedzi głosowych czy w biurach informacji o numerach.

W zakresie Contact Center Qumak-Sekom S.A. oferuje rozwiązania Firmy Genesys Telecommunications Laboratories Inc.

http://www.qumak.pl

Sylwester KozakQumak-Sekom rozpoznaje mowę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.