Radek Pazura online

Opublikowano: 10 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wielbiciele popularnego polskiego aktora – Radka Pazury – mogą już śledzić nowinki z jego życia zawodowego w sieci. Oficjalną stronę www aktora przygotowała agencja discipl!ne Media Group.

W serwisie można znaleźć między innymi biografię, listę ról filmowych
i teatralnych oraz portfolio zdjęć, zarówno z planów filmowych, jak i z domowego archiwum.

„Celem, który sobie postawiliśmy było stworzenie serwisu nieco innego niż obecne już w sieci strony o aktorach. Chcieliśmy kolorystyką, doborem tekstów i układem graficznym oddać różne, ale spójne aspekty osobowości Radka: pewnego siebie i silnego mężczyzny, jakiego znamy z wielu filmów akcji oraz sympatycznego faceta, który korzysta z życia i podejmuje stawiane przed nim wyzwania.” – powiedziała Luiza Pawłowska, General Manager discipl!ne Media Group.

Strona powstała w oparciu o technologię Flash MX firmy Macromedia. Zamysł graficzny umożliwia rozbudowę serwisu o kolejne informacje związane z nowymi przedsięwzięciami aktora. W przyszłości pojawią się również kolejne wersje językowe: angielska i niemiecka.

http://www.radekpazura.com

Sylwester KozakRadek Pazura online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.