Radio ESKA uruchamia internetowy serwis plotkarski

Radio ESKA uruchomiło młodzieżowy serwis plotkarski – Wazzzup.pl.
Informacje w serwisie można przeglądać wg nazwisk gwiazd lub interesujących użytkownika tematów. Serwis opiera się na przekazie graficznym – dużą rolę odgrywają zdjęcia popularnych gwiazd. Interaktywne boxy, takie jak detektyw, sonda i loopa wciągają użytkowników do zabawy. Nie zabrakło również miejsca na prezentację marki Radia ESKA i przekierowania do serwisu stacji.

“90 procent celebrytów tak naprawdę lubi, gdy się o nich mówi (nieważne co, byle mówili), 90 procent ludzi lubi słuchać czy czytać o celebrytach, nawet jeśli się do tego nie przyznają” – mówi szefowa projektu Wazzzup.pl, dyrektor programowy ESKI Poznań Elżbieta Dutkiewicz – “Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom absolutnej większości będziemy plotkować! Nie zamierzamy przy tym gryźć po kostkach wszystkiego, co się rusza. Nie każdy związek to skandal, nie każdy romans to zdrada, nie każda gwiazda (a nawet gwiazdka) to idiota/ka. Będziemy patrzeć na znanych trochę z przymrużeniem oka, trochę złośliwie, ale też z pewną dozą wyrozumiałości.”

Wazzzup.pl jest kolejnym, po ESKA.TV, projektem internetowym Radia ESKA.

Serwis przygotowała i wdrożyła firma SUPERMEDIA Interactive, dostarczająca rozwiązania internetowe i mobilne, specjalizująca się w obsłudze firm działających w sektorze mediów i rozrywki. SMI współpracuje z Radiem ESKA od 2006 roku.

www.wazzzup.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry