Radio PiN 102FM wystartowało !

Pierwsze w Polsce radio ekonomiczno – biznesowe uruchomiło emisję pełnego programu i rozpoczęło kampanię reklamową.

2 września Radio PiN 102FM uruchomiło nadawanie pełnego programu. Adresowany jest do ludzi interesujących się gospodarką, profesjonalistów, otwartych na świat i nowe trendy (nie tylko w gospodarce i biznesie).

Równocześnie ruszyła kampania promocyjna Radia PiN 102FM. W kampanii będzie przede wszystkim wykorzystany walor wyrazistości i wyjątkowości. Radio PiN jest rozgłośnią skierowaną do ściśle określonej grupy odbiorców. Promocja będzie służyła przede wszystkim budowaniu marki, stworzenia „produktu”, który ma charakter ekskluzywny i elitarny. „Nie jest naszą ambicją ściganie się w „słupkach” słuchalności w grupie +15. Naszym celem jest dotarcie do grupy docelowej. Każdy przedstawiciel naszej grupy reprezentuje siłę nabywczą/konsumencką wielokrotnie wyższą niż przeciętny słuchacz radia”- twierdzi dyrektor marketingu i sprzedaży Radia PiN – Wojciech Danowski.

Kampania obejmuje zarówno część ATL (prasa, outdoor, kino, Internet) jak i BTL oraz prowadzone już od początku czerwca działania PR.

Kampania prasowa rozpoczęta z początkiem tego miesiąca będzie miała swoją kulminację po 12 września (data oficjalnej imprezy inaugurującej start radia). Planowany czas kampanii – 6 tygodni.

12.09.2002 rozpocznie się internetowa część kampanii, z wykorzystaniem portalu Onet.pl oraz serwisów ekonomiczno-finansowych (Expander.pl, Bankier, Biznespolska, Gazeta, Infor, Puls Biznesu, Biznesnet.pl, Kopernik, e-prawnik), która będzie trwała również do końca miesiąca.

Zespół radia to doświadczeni dziennikarze ekonomiczni (pochodzący między innymi z pisma Prawo i Gospodarka, portalu Expander.pl) oraz doświadczeni radiowcy (wywodzący się min. z BBC, Radia Zet, RMF FM i Radia Kolor). Antena rozgłośni będzie otwarta dla dziennikarzy spoza redakcji (Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Wójcik, Grzegorz Miecugow, Jerzy Bekker, Jerzy Iwaszkiewicz, Jacek Mączka-Olszewski, Marek Wilhelmi ) oraz dla znanych ekspertów i felietonistów (m.in. Janusz Głowacki, Filip Łobodziński, Tomasz Wróblewski, Alicja Resich-Modlińska).

Rozgłośnia ma swoich korespondentów w Londynie i Nowym Jorku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top