Radomir Rodziewicz prezesem 7milowego

Radomir Rodziewicz z początkiem września br. objął stanowisko prezesa zarządu w firmie 7milowy. Należąca do Grupy BCC spółka specjalizuje się we wdrożeniach systemów SAP i Microsoft Dynamics w przedsiębiorstwach średniej wielkości.
Radomir Rodziewicz, dotychczasowy Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu 7milowego, zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Justynowicza. „Kierowanie organizacją jaką jest 7milowy to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. W ciągu trzech lat od powstania 7milowy znalazł się w czołówce dostawców oprogramowania wspierającego zarządzanie w firmach średniej wielkości. Moim zadaniem będzie dalsze umocnienie pozycji 7milowego, w tym rozbudowa oferty dla takich branż jak produkcja mebli czy sektor fashion” – powiedział Radomir Rodziewicz.

Nowy prezes 7milowego ma 39 lata. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2002 roku ukończył studia menedżerskie MBA prowadzone przez Wielkopolską Szkołę Biznesu we współpracy z Nottingham Trent University. Radomir Rodziewicz związany jest z Grupą BCC od 2002, m.in. był konsultantem odpowiedzialnym za współpracę z kluczowymi klientami w BCC sp. z o.o .
Od stycznia 2008 w 7milowym zarządzał obszarem sprzedaży i marketingu. Na stanowisku prezesa Radomir Rodziewicz będzie odpowiadał za kreowanie strategii i dalszy rozwój spółki, który po trzech latach działalności może pochwalić się silną dynamiką wzrostu. Firma dwukrotnie z rzędu odnotowała wzrost przychodów na poziomie 100% w stosunku do roku ubiegłego.

Zmiana na stanowisku prezesa 7milowego podyktowana jest faktem zrealizowania celów, które postawiono przed Krzysztofem Justynowiczem gdy obejmował stanowisko zarządzającego spółką, a także jego nowymi osobistymi planami. „Wraz z propozycją objęcia stanowiska prezesa powierzono mi realizację kilku zadań: rozbudowanie potencjału 7milowego w zakresie rozwiązań Microsoft Dynamics AX i CRM, znaczne zwiększenie kadry wdrożeniowej firmy i jej przychodów. Wierzę, że nowy prezes wniesie nowe impulsy do dalszego rozwoju firmy. Radomir Rodziewicz ma doskonałe predyspozycje do zarządzania organizacją, więc jestem spokojny o przyszłość 7milowego” –  powiedział Krzysztof Justynowicz, dotychczasowy prezes firmy 7milowy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top