Radomir Rodziewicz prezesem 7milowego

Radomir Rodziewicz z początkiem września br. objął stanowisko prezesa zarządu w firmie 7milowy. Należąca do Grupy BCC spółka specjalizuje się we wdrożeniach systemów SAP i Microsoft Dynamics w przedsiębiorstwach średniej wielkości.
Radomir Rodziewicz, dotychczasowy Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu 7milowego, zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Justynowicza. „Kierowanie organizacją jaką jest 7milowy to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. W ciągu trzech lat od powstania 7milowy znalazł się w czołówce dostawców oprogramowania wspierającego zarządzanie w firmach średniej wielkości. Moim zadaniem będzie dalsze umocnienie pozycji 7milowego, w tym rozbudowa oferty dla takich branż jak produkcja mebli czy sektor fashion” – powiedział Radomir Rodziewicz.

Nowy prezes 7milowego ma 39 lata. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2002 roku ukończył studia menedżerskie MBA prowadzone przez Wielkopolską Szkołę Biznesu we współpracy z Nottingham Trent University. Radomir Rodziewicz związany jest z Grupą BCC od 2002, m.in. był konsultantem odpowiedzialnym za współpracę z kluczowymi klientami w BCC sp. z o.o .
Od stycznia 2008 w 7milowym zarządzał obszarem sprzedaży i marketingu. Na stanowisku prezesa Radomir Rodziewicz będzie odpowiadał za kreowanie strategii i dalszy rozwój spółki, który po trzech latach działalności może pochwalić się silną dynamiką wzrostu. Firma dwukrotnie z rzędu odnotowała wzrost przychodów na poziomie 100% w stosunku do roku ubiegłego.

Zmiana na stanowisku prezesa 7milowego podyktowana jest faktem zrealizowania celów, które postawiono przed Krzysztofem Justynowiczem gdy obejmował stanowisko zarządzającego spółką, a także jego nowymi osobistymi planami. „Wraz z propozycją objęcia stanowiska prezesa powierzono mi realizację kilku zadań: rozbudowanie potencjału 7milowego w zakresie rozwiązań Microsoft Dynamics AX i CRM, znaczne zwiększenie kadry wdrożeniowej firmy i jej przychodów. Wierzę, że nowy prezes wniesie nowe impulsy do dalszego rozwoju firmy. Radomir Rodziewicz ma doskonałe predyspozycje do zarządzania organizacją, więc jestem spokojny o przyszłość 7milowego” –  powiedział Krzysztof Justynowicz, dotychczasowy prezes firmy 7milowy.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry