RadomIT.pl – radomski barcamp #2

Po sukcesie pierwszego spotkania barcamp w Radomiu, przyszedł już czas na drugie. Odbędzie się ono 24 kwietnia o godzinie 17:30 w Resursie (Malczewskiego 16) w sali widowiskowej. Prelegentami będą: Krzysztof Lis, Paweł Nowak, Tomasz Kolinko, Tomasz Wieliczko i gość specjalny Mariusz Gąsiewski z ittechnology.us.radomITNajpierw uwaga zostanie skupiona wokół blogów i ich wykorzystania przy budowie wizerunku w Internecie, a także jako źródła dochodu.

Następnie będzie można wysłuchać prezentacji dotyczącej tego, czy pozycjonowanie z udziałem systemów wymiany linkami rzeczywiście jest bezpieczne w dzisiejszym internecie.

Na koniec gość specjalny opowie o wykorzystywaniu Google AdWords do budowania wizerunku.

Co już stało się zwyczajem, po barcampie odbędzie się after party, na którym będzie można podyskutować i swobodnie wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Ale to nie koniec! 25 kwietnia – czyli dzień po barcampie – odbędzie się Wiosenne SEO Party również w Radomiu. Oprócz prelegentów i większości uczestników barcampu, obecność swoją zapowiedzieli administratorzy PiO, czyli największego forum o pozycjonowaniu i optymalizacji stron – forum.optymalizacja.com.

Rejestracja dostępna pod adresem:

radomIT.pl/rejestracja

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry