RadomIT.pl – radomski barcamp #2

Po sukcesie pierwszego spotkania barcamp w Radomiu, przyszedł już czas na drugie. Odbędzie się ono 24 kwietnia o godzinie 17:30 w Resursie (Malczewskiego 16) w sali widowiskowej. Prelegentami będą: Krzysztof Lis, Paweł Nowak, Tomasz Kolinko, Tomasz Wieliczko i gość specjalny Mariusz Gąsiewski z ittechnology.us.radomITNajpierw uwaga zostanie skupiona wokół blogów i ich wykorzystania przy budowie wizerunku w Internecie, a także jako źródła dochodu.

Następnie będzie można wysłuchać prezentacji dotyczącej tego, czy pozycjonowanie z udziałem systemów wymiany linkami rzeczywiście jest bezpieczne w dzisiejszym internecie.

Na koniec gość specjalny opowie o wykorzystywaniu Google AdWords do budowania wizerunku.

Co już stało się zwyczajem, po barcampie odbędzie się after party, na którym będzie można podyskutować i swobodnie wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Ale to nie koniec! 25 kwietnia – czyli dzień po barcampie – odbędzie się Wiosenne SEO Party również w Radomiu. Oprócz prelegentów i większości uczestników barcampu, obecność swoją zapowiedzieli administratorzy PiO, czyli największego forum o pozycjonowaniu i optymalizacji stron – forum.optymalizacja.com.

Rejestracja dostępna pod adresem:

radomIT.pl/rejestracja

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top