Randka w drodze do pracy, czyli społeczności znanych marek na komórce

Krakowska spółka Mobiltek zajmie się promocją swojego nowego projektu, portalu randkowego www.dopary.pl. Serwis jest rozwijany pod własną marką oraz stanowi bazę dla tworzenia portali uruchamianych jako co-brand lub white label dla partnerów, chcących pod własną marką budować i rozwijać społeczności, korzystając z istniejącego już grona użytkowników. Pierwszym partnerem został Orange, który uruchomił właśnie kampanię dla społeczności Orange.dopary.pl. 

Aktualnie portal oferuje wszystkie główne funkcjonalności, pozwalające na interakcję między użytkownikami, znane z innych tego typu serwisów w Polsce. Twórcy portalu zadbali także o to, aby zaoferować użytkownikom dodatkowe funkcjonalności ułatwiające komunikację oraz uatrakcyjniające korzystanie z serwisu, na przykład możliwość dodawania wizytówek głosowych do swojego profilu, dzięki którym można nie tylko zobaczyć ale również usłyszeć prezentującą się osobę. Dodatkowo w portalu  zostały uruchomione usługi Shoutbox oraz Zobaczcie mnie, pozwalające użytkownikom na umieszczenie na stronie głównej prezentacji lub reklamy zachęcającej innych użytkowników do odwiedzenia prezentowanego w ten sposób profilu. Kolejne innowacje będę regularnie dodawane co 2-3 tygodnie, co pozwoli użytkownikom na odkrywanie i stopniowe zapoznawanie się z nowo wdrażanymi możliwościami portalu.

Większość opcji oferowanych w serwisie jest przystosowanych do użytku w telefonie komórkowym, a niektóre zaprojektowane usługi będą dostępne wyłącznie z komórki. Użytkownik, korzystający z mobilnej wersji serwisu pod adresem Dopary.mobi, będzie miał możliwość interakcji z innymi użytkownikami w każdym miejscu i o każdej porze. W celu realizacji tych założeń zostały wykorzystane takie technologie jak: SMS, MMS, WAP, IVR. Planowane jest także uruchomienie dla użytkowników portalu aplikacji w technologii J2ME przeznaczonej na telefony komórkowe.
Natomiast portale dla partnerów uruchamiane w co-brandingu lub jako white label umożliwiają znanym brand’om profesjonalne budowanie własnych społeczności przy minimalnych nakładach czasowych i finansowych. Pierwszym partnerem programu został operator komórkowy Orange, dla którego użytkowników została przygotowana specjalna wersja serwisu Orange.dopary.pl. Kolejne znane marki już niebawem rozpoczną własne kampanie.
W celu aktywizacji randkowiczów, portal będzie organizował liczne konkursy z nagrodami, którymi będą m.in. zestawy komórkowe, zaproszenia do kina, restauracji czy teatru.   W pierwszej kolejności zaplanowano przeprowadzenie konkursu Walentynkowego dla użytkowników sieci Orange.

Podstawowym obszarem działalności krakowskiej spółki Mobiltek S.A. jest agregacja usług SMS oraz świadczenie usług z zakresu mobilnych usług finansowych. Ponadto Mobiltek zajmuje się projektowaniem i rozwojem nowoczesnych aplikacji przeznaczonych na telefony komórkowe.

www.dopary.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry