Randki w Hoga.pl

Opublikowano: 23 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Cupido, jeden z internetowych serwisów randkowo-matrymonialnych podpisał umowę z portalem HOGA na prowadzenie systemu randek internetowych – randki.hoga.pl.

Dzięki nawiązanej współpracy użytkownicy portalu HOGA będą mogli korzystać z prawie 3000 starannie zweryfikowanych anonsów. Dołączenie do jednego z największych polskich portali pozwoli także na wzrost liczby anonsów, a co za tym idzie ułatwi użtkownikom randek znajdowanie swoich drugich połówek.

Pełna weryfikacja (brak ofert o charakterze erotycznym) zamieszczanych ofert powoduje zainteresowanie osób, które na poważnie zainteresowane są internetowym znajdowaniem partnera.

„Naszym głównym celem jest łączenie ludzi w pary w sposób jak najbardziej profesjonalny. Zdecydowaliśmy się rozszerzać nasze usługi w kierunku integracji z innymi witrynami, by nasza oferta docierała do jak największego grona użytkowników”

http://randki.hoga.pl

Sylwester KozakRandki w Hoga.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.