Randki w Poznaj.net

Firma Kasat Sp. z o.o. uruchomiła nowy serwis towarzyski. Pod adresem poznaj.net można zawrzeć ciekawe znajomości i umówić się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

– Klub Przyjaciół Poznaj.net powstał po to, aby użytkownicy sieci mogli bezpiecznie nawiązywać kontakty i znajdować nowych znajomych. Chcemy, by wokół Poznaj.net skupili się interesujący ludzie, którym zależy na dobrej zabawie. Zapraszamy do niego również osoby samotne, które szukają kontaktu ze swoją „drugą połową” – mówi o Poznaj.net Justyna Oracz, kierownik projektu.

Przyłączenie się do Klubu Przyjaciół Poznaj.net wymaga jedynie wypełnienia bardzo prostego formularza. Po rejestracji, potwierdzonej e-mailem, użytkownik uzupełnia tylko te swoje dane, które chce opublikować. Zarejestrowani klubowicze mają wiele możliwości, by poznać interesujące osoby. Mogą korzystać z podzielonego tematycznie i regionalnie forum, używać wewnętrznej poczty e-mail, skorzystać ze „Swatki” – systemu informacji o nowozarejestrowanych użytkownikach, a także w bezpieczny sposób wysyłać swojej sympatii wiadomości poprzez SMS-randkę.

W ciągu okresu testowego w Poznaj.net rejestrowało się ponad 50 osób dziennie. Klub Przyjaciół zyskał też pierwszych Partnerów – serwisy internetowe, które włączyły do swojej oferty dostęp do Poznaj.net

– Klub Przyjaciół Poznaj.net to świetny sposób na zwiększenie aktywności w serwisach internetowych – mówi Sylwester Kołodyński, Prezes Zarządu Kasat Sp. z o.o. – Proponowana przez nas forma współpracy wychodzi przede wszystkim naprzeciw potrzebom mniejszych serwisów, którym zależy na dużej liczbie zarejestrowanych, aktywnych użytkowników, aby konkurować z portalami. Osoba, która rejestruje się w jednym z naszych serwisów partnerskich, jest widoczna we wszystkich, co powiększa znacznie bazę danych. Klub Przyjaciół udostępniamy naszym Partnerom na bardzo atrakcyjnych warunkach, umożliwiając im jednocześnie osiąganie przychodów z SMS-ów.

Serwis przygotowany został przez firmę Solution. Oprogramowanie Poznaj.net zostało umiejscowione na dedykowanym serwerze z łączem o prędkości 100mbit/s, co zapewnia serwisowi bezproblemową obsługę bardzo wielu użytkowników.

http://www.poznaj.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top