Ranking stron w serwisie Startowy.com

W oparciu o linki użytkowników umieszczane na stronach startowych w serwisie Startowy.com, powstał ranking stron, który odzwierciedla upodobania użytkowników sieci. Opublikowano również ranking wykorzystywania źródeł RSS w tym serwisie.
Podstawą do obliczenia rankingu stron jest w chwili obecnej ponad 80 tys. adresów umieszczonych przez użytkowników na stronach startowych serwisu Startowy.com. Ranking pokazuje 500 popularnych adresów. W chwili obecnej można również śledzić zmiany dzienne, tygodniowe i miesięczne wg. liczby linków.

Dodatkową atrakcją jest możliwość śledzenia popularności źródeł RSS. Ranking ten od kilku miesięcy jest podstawą algorytmu wyszukiwarki rss.startowy.com. Twórcy pokazali w rankingu 100 pierwszych źródeł.

Twórcy serwisu jako ciekawostkę dodali możliwość śledzenia ostatnio dodanych 20 adresów, nie będących wcześniej w bazie Startowego.

Ranking stron, który udostępniliśmy z pewnością będzie ciekawym uzupełnieniem dla agencji reklamowych. Zapewne wiele ciekawych serwisów zostanie zauważonych.  – mówi Gerard Grech, właściciel portalu Gery.pl

www.startowy.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry