Raport specjalny Bankier.pl – 10 sposobów na zarobek w sieci

Opublikowano: 11 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Bankier.pl prezentuje nowy cykl artykułów – 10 sposobów na zarobek w sieci. W raporcie opisane zostały ciekawe sposoby na zarabianie z wykorzystaniem internetu wybrane przez redakcję.
Raport specjalny Bankier.pl - 10 sposobów na zarobek w sieci 1Dzięki globalnej sieci informatycznej zbudowano już niejedną fortunę. Dla milionów innych internet stał się źródłem utrzymania. Prawdziwe cyfrowe żyły złota obrosły jednak mnóstwem mitów i legend. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają możliwości zarobku w polskim internecie – mówi Jarosław Ryba, redaktor Bankier.pl

Tematyka raportu obejmuje m.in. specyfikę sprzedaży na Allegro, programy afiliacyjne. zakłady sportowe, reklamę oraz grę na giełdzie.

Raport znajduje się pod adresem: http://www.bankier.pl/inwestowanie/10-sposobow-na-zarobek-w-sieci/index.html.

Sylwester KozakRaport specjalny Bankier.pl – 10 sposobów na zarobek w sieci

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.