Raport Trendy eHandlu – sprzedaż wykracza poza internet

Opublikowano: 16 stycznia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W nowym raporcie dotyczącym handlu internetowego przygotowanym przez Magazyn dla Managerów i Specjalistów Sprzedaży Nowy Handel autorzy przedstawiają wizje na temat przyszłości eCommerce.

NowyHandelRaportWe wprowadzeniu Michał Faber podkreśla

Konwergencja branży finansowej, logistycznej, handlowej i nowych technologii umożliwia wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz usług poprawiających Customer Experience. To z kolei ułatwia nadążanie za rynkowymi trendami, a nawet ich kształtowanie. Im zakupy przez internet są łatwiejsze i korzystniejsze, tym większa wartość tego rynku. Poniekąd wszyscy sprzedawcy z tego korzystają, najbardziej jednak zyskują innowatorzy.

Wśród najważniejszych trendów wymienionych w raporcie autorzy i eksperci wskazują na zrozumienie potrzeb klienta, rolę porównywarek czy obsługę klienta. Głównym trendem wskazanym w raporcie jest jednak łączenie rynku online z offline.

W raporcie znajdziemy również najważniejsze wyzwania dla całej branży przedstawione przez ekspertów.

Redakcja e-biznes.pl objęła patronat nad raportem. Publikację można pobrać z naszej strony.

Sylwester KozakRaport Trendy eHandlu – sprzedaż wykracza poza internet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.