Raportowanie przez komórkę

Opublikowano: 14 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wrocławski producent rozwiązań mobilnych na telefony komórkowe, firma RONER, wprowadziła do sprzedaży nowy produkt – system wspomagający raportowanie dowolnych aspektów działalności zarówno firm produkcyjnych, handlowych jak i usługowych.

System RONER Mobilne Raporty to elastyczne rozwiązanie nienarzucające niczego użytkownikowi, a pozwalające na tworzenie dowolnych szablonów raportów zależnie od aktualnych potrzeb konkretnej firmy. Raportowanie czasu pracy, stanów magazynowych, kontaktów z klientami czy też sprzedaży to, jak zapewnia producent, tylko podstawowe z zagadnień, do raportowania których narzędzie może zostać wykorzystane.

Mobilne Raporty to kolejne rozwiązanie Ronera, dla którego platformą sprzętową jest telefon komórkowy. Tym razem producent wykorzystał możliwości technologii Java oraz pakietowej transmisji danych GPRS.

http://www.roner.pl

Sylwester KozakRaportowanie przez komórkę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.