Raporty jobpilot.pl o rynku pracy

Opublikowano: 11 marca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Raport przygotowywany jest w oparciu o wyniki ciągłego monitoringu ogłoszeń i ofert pracy zamieszczanych w serwisie internetowym jobpilot.pl. Celem publikacji jest prezentacja aktualnych trendów na rynku pracy. Znajdzie się też w nim zwięzła charakterystyka użytkowników serwisu tj. osób poszukujących pracy, które umieściły swoje CV w bazie danych jobpilota.

Celem przygotowania i publikacji przez jobpilota raportu : „Rynek Pracy” jest ukazanie internetu jako bardzo ważnego medium w procesie, z jednej strony informowania zainteresowanych o ofertach pracy, z drugiej zaś rekrutacji pracowników przez mniejsze i większe firmy.

Raport, przygotowywany przez analityka firmy jobpilot Polska, ukazywać się będzie 10-tego każdego miesiąca, począwszy od marca 2003 roku, na stronie jobpilot.pl.

http://www.jobpilot.pl

Sylwester KozakRaporty jobpilot.pl o rynku pracy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.