Rebranding marki Badzpierwszy.pl

Za zmianą identyfikacji wizualnej marki Badzpierwszy.pl idzie zmiana filozofii bogatszej o doświadczenia firmy.
Marka Badzpierwszy.pl powstała w 2004 jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie kreacji i promocji, przewidując silne zapotrzebowanie klientów na reklamę w Internecie. Mobile IT Group Poland za pośrednictwem marki Badzpierwszy.pl postawiło na pozycjonowanie, jako jedną z dróg marketingowego rozwoju w Internecie. Cztery lata doświadczenia wpłynęły na decyzję o przejściu do kolejnego etapu rozwoju.

Wizerunek Badzpierwszy.pl – młodej firmy wraz ze zwiększającą się liczbą klientów i roczną sumą wartości umów przekraczającej 1 150 000 złotych netto musiał  się zmienić.

„Badzpierwszy.pl doskonali się merytorycznie i funkcjonalnie, sięgając po nowe rozwiązania np. nowy plan taryfowy – billingujacy niezależnie każdą pozycję każdego dnia, rozszerzona funkcjonalność panelu statystyk dla Klienta, nowa forma umowy pozwalającej na współpracę z Agencjami reklamowymi czy Public Relations,  dlatego też, zdecydowaliśmy odświeżyć wizerunek. Nowa identyfikacja wizualna marki Badzpierwszy.pl jest wyznacznikiem kierunku rozwoju oraz pozycji w branży” – mówi Wiktor W. Kammer – Prezes Zarządu Mobile IT Group Poland sp. z o.o. właściciela marki Badzpierwszy.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top