RedTram i stat.pl

Opublikowano: 30 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma stat.pl dostawca profesjonalnych statystyk oraz narzędzi do monitorowania ruchu na witrynach internetowych, nawiązał współpracę z międzynarodowym systemem wyszukiwawczym RedTram™. RedTram jest jednym z najczęsciej odwiedzanych serwisów rosyjskiego internetu.
Przedstawiciele działającego na ośmiu rynkach europejskich systemu wyszukiwawczo-informacyjnego RedTram™, zachęceni coraz większą popularnością proponowanych rozwiązań, rozpoczęli również  działalność na polskim rynku.

„Na prowadzonym przez nas serwisie internauci dokonują  ponad 1.3 mln odsłon dziennie, z czego około 13 tysięcy na polskiej wersji serwisu (www.redtram.pl)”. – mówi  Maria Shinkievich z RedTram™. „Poznanie ich potrzeb i oczekiwań jest możliwe jedynie dzięki prowadzeniu profesjonalnych statystyk i monitoringu ruchu, jaki osoby te  generują na naszym serwisie. Już w pierwszych tygodniach naszej obecności na polskim rynku postanowiliśmy nawiązać współprace z firmą stat.pl, którą traktujemy jako doświadczonego gracza na rynku internetowym”.

stat.pl pod marką stat24 od 2005 roku jest obecny również na rynkach Europy Wschodniej: w Rosji, Czechach, na Litwie i Ukrainie. Dzięki temu możliwe stało się rozszerzenie kooperacji obu firm również w tych krajach. ”Jestem przekonana, że decyzja o podjęciu współpracy z RedTram™ również na rynkach Europy Wschodniej już wkrótce zaowocuje dalszym rozwojem obu firm oraz przełoży się na pozyskanie nowych Klientów” – podsumowuje Nadia Szypilow ze stat.pl.

www.stat.pl

Hanna LaskowskaRedTram i stat.pl

Podziel się!

O autorze

hania