Rękawice, które pomogą w zimie użytkownikom smartfonów [wideo]

Jeżeli szukasz sposobu na obsługę swojego smartfona tej zimy to możesz zainteresować się rękawicami BEARTek, których twórcy szukają wsparcia finansowego na Kickstarterze.

Rękawice BEARTek działają w oparciu o Bluetooth i kontrolują podstawowe funkcje smartfonów. Na trzech palcach umieszczonych jest sześć czujników, dzięki którym można odebrać rozmowę telefoniczną, zmieniać utwory w odtwarzaczu muzycznym lub zwiększać i zmniejszać poziom głośności. Para rękawic współdziała z większością urządzeń opartych o systemy Android i iOS.

Twórcy rękawic BEARTek postanowili pozyskać pieniądze na komercyjny rozwój projektu na Kickstarterze. Aktualnie projekt pozyskał 8 tys. dol. z zaplanowanych 50 tys. dol., do końca zbiórki pieniędzy pozostało 28 dni. Cena „urządzenia” ma wynosić w przybliżeniu 200 dolarów.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry