Rekinada w Serwisie Kariery

Wortal serwiskariery.info poświęcony kreowaniu i budowaniu kariery zawodowej uruchomił nowy dział „Strefa Wiedzy”. W Strefie zamieszczane będą bezpłatne e-booki oraz raporty tematyczne przygotowywanie przez konsultantów serwisu. Na początek przygotowano e-book pt. „Rekinada 2003 – Daj się złowić Grubym Rybom”.

„To pierwsza produkcja tego typu przygotowana przez nas. Chcemy sprawdzić, jak nasi użytkownicy odniosą się do tego pomysłu” – mówi Łukasz Łata, koordynator projektu.

„W naszej świadomości funkcjonuje pojęcie „grubych ryb biznesu” i wykorzystaliśmy to w tej produkcji. Przy pomocy tekstów pokazujemy użytkownikowi jak dać się złowić pracodawcy, ale to nie wszystko. Są również pewne niespodzianki jak np. przepisy na ryby z grila. Rekinada została przygotowana z myślą o wakacjach, kiedy wiele osób szuka pracy. Po poszukiwaniach warto spędzić miłe popołudnie grilując – stąd pomysł” – dodaje.

„To jednak nie wszystko. Przy okazji przygotowania e-booka zdecydowaliśmy się na stworzenie wirtualnej maskotki, która jest przewodnikiem Rekinady. Nazwaliśmy ją, a w zasadzie jego Arrowek. Teraz w każdej kolejnej produkcji będzie pełnił funkcję wirtualnego trenera i konsultanta.” – informuje Michał Wojciechowski, konsultant Serwisu Kariery.

„Już dzisiaj rozpoczynamy prace nad kolejnymi e-bookami. Będą to poradniki tematyczne poświęcone jednej dziedzinie. Kolejny poradnik traktował będzie o możliwościach wykorzystania internetu w czasie studiów” – mówi.

http://www.serwiskariery.info

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top