Reklama Ad room zawisła w fitness klubach Gymnasion

Firma Press Service rozszerza swoją ofertę. Nośniki typu Ad room zawisły w fitness klubach sieci Gymnasion.

W klubach fitness w Warszawie, Poznaniu, Katowicach oraz Gdańsku – należących do sieci Gymnasion zostały zamieszczone nośniki typu Ad Room firmy Press Service.

Ad room to nośnik reklamowy, który zapewnia unikatowy kontakt klienta z reklamą. Tablice zamieszczane są w poczekalniach i w głównych ciągach komunikacyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient, średnio przebywający 20 minut w poczekalni u lekarza, kosmetyczki czy fryzjera ma zapewniony długotrwały, niczym niezakłócony kontakt z reklamą.

Równocześnie format (plakat B1) gwarantuje wystarczającą powierzchnię na zamieszczenie nie tylko zdjęć, ale również informacji dotyczących reklamowanego produktu.

Wyróżnikiem i zaletą Ad room jest starannie wyselekcjonowane miejsce oraz czas ekspozycji.

Do tej pory Press Service współpracował jedynie z warszawską filią Gymnasionu.

'Cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy z Gymnasionem. To bardzo ważne miejsce z punktu widzenia naszych reklamodawców. Wiadomo, że człowiek przychodzący do fitness klubu jest odpowiednio nastawiony i skoncentrowany na swoim wyglądzie, ciele i zdrowiu. Zrelaksowany staje się bardziej otwarty i podatny na przedstawiane mu komunikaty reklamowe' – mówi Ryszard Straus, Prezes Zarządu, Press Service.

Obecnie Press Service dysponuje około 8700 nośnikami w całej Polsce. Poprzez sieć nośników typu Ad room możliwe jest dotarcie w ciągu miesiąca do 7 milionów wyselekcjonowanych odbiorców.

Ad room wykorzystali już w swoich kampaniach min. Johnson & Johnson, Polpharma, Telekomunikacja Polska. Nośniki wykorzystywane są też regularnie podczas akcji prozdrowotnych: Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej 'Porozumienie bez barier' oraz Fundacji 'Dr Clown'.

http://www.press-service.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry