Rekordowe wyniki Wakacje.pl

Portal Turystyczny Wakacje.pl, jeden z najważniejszych podmiotów na rynku usług turystycznych on-line w Polsce, ma powody do zadowolenia. Wartość wycieczek sprzedanych za pośrednictwem spółki w roku 2005 wzrosła blisko dwukrotnie w stosunku do roku 2004 i przekroczyła sumę 28,6 mln zł. Wypracowane przez zespół portalu wyniki finansowe po raz kolejny potwierdziły pozycję firmy, jako lidera w Polsce, pod względem sprzedaży turystycznych pakietów zagranicznych.

Liczba internautów, którzy w minionym sezonie zakupili imprezę zagraniczną za pośrednictwem portalu wyniosła 17 tysięcy – więcej, niż w trzech ostatnich latach działalności firmy (14,5 tys.- 2002-2004). Miniony rok upłynął również pod znakiem intensywnego rozwoju – Wakacje.pl zaczęły działać także offline, otwierając punkty sprzedaży bezpośredniej w dużych centrach handlowych. Ważnym wydarzeniem było również uruchomienie na początku br. serwisu Wypoczynek.pl, poświęconego wyłącznie turystyce krajowej.

Miniony rok był dla nas okresem wytężonej pracy i ani na chwilę nie zwolniliśmy tempa. Zwiększyły się nie tylko przychody firmy, ale również zyski, których na razie nie chcielibyśmy ujawniać. Jednak już teraz z całą pewnością możemy stwierdzić, że są wyższe, niż te przewidywane w prognozie na 2005 rok. – mówi prezes Wakacje.pl – Michał Kaczorowski.

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top