Rekordowy 9477.pl

Uruchomiony w 2002 roku wortal gospodarczy 9477.pl uzyskał we wrześniu b.r. najwyższą, jak do tej pory, oglądalność. Średnia dzienna liczba wizyt wyniosła 2470 wejść, a w serwisie, w ciągu całego miesiąca, odnotowano 74114 odwiedzin. Dane pochodzą z systemu analizy logów Webalizer.

'To najwyższy wynik od początku istnienia naszego wortalu! Tak znaczący wzrost przeglądalności zawdzięczamy rosnącemu zainteresowaniu odbiorców. Coraz więcej firm oraz użytkowników indywidualnych identyfikuje i korzysta z naszych stron. W ciągu 15 miesięcy od chwili publikacji serwisu w sieci duże zainteresowanie internautów spowodowało, iż www.9477.pl jest jednym z najwyżej pozycjonowanych serwisów informacji gospodarczej na większości popularnych wyszukiwarek, jak np. Google, Infoseek, Netsprint.’ – mówi Wojciech Rogański, Menadżer Produktu Informacja w Telefonicznej Agencji Informacyjnej Sp. z o.o.

Głównym zadaniem wortalu gospodarczego 9477.pl, jest dostarczanie szeroko pojętej informacji na temat firm i ich działalności z terenu całego kraju. Użytkownicy serwisu mają do dyspozycji wiele przydatnych narzędzi, które ułatwiają im dostęp do takiej informacji. W ramach Internetowego Centrum Informacji dostępna jest baza danych firm będących klientami TAI. Z jej pomocą zainteresowani mogą odszukać firmy wg nazwy, branży czy miejsca ich działalności. W ramach działu aktualności prasowych dostarczane są najważniejsze informacje gospodarcze pochodzące z przeglądu prasy ogólnokrajowej. Ponadto w serwisie dostępne są informacje dla osób zainteresowanych nawiązaniem kontaktów handlowych z przedsiębiorstwami zagranicznymi oraz informator miejski największych miast Polski, który zawiera dane teleadresowe aptek, szpitali, urzędów pocztowych, dworców, taxi, kin, teatrów itp. Zbiór danych wortalu uzupełniają informacje pogodowe oraz zestawienia kursów walut.

http://www.9477.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top