Rekordowy kredyt w sieci Money2money

Opublikowano: 21 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Sieć partnerska Money2money odnotowała rekordową kwotę sprzedanego kredytu – 3,3 mln zł. Jest to najwyższy dotąd udzielony kredyt w sieci oraz najwyższa prowizja dla partnera, dzięki któremu kredyt został udzielony.
Sieć Money2money jest tzw. systemem partnerskim, który umożliwia właścicielom stron WWW sprzedawanie produktów finansowych swoim użytkownikom. Za pomocą specjalnej strony money2money.pl uczestnicy programu mogą zasięgać informacji o nowościach w ofercie, uzyskać poradę na temat skutecznej prezentacji oferty kredytowej. Nad prawidłowym funkcjonowaniem programu, portfolio produktowym oraz administracją czuwają specjaliści z portalu Money.pl – właściciela programu.

Jest to najskuteczniejszy system sprzedaży produktów finansowych w internecie – zdradza Magdalena Kasprzak z Money.pl. W zeszłym roku nasi partnerzy uzyskali o 50% wyższe prowizje niż rok wcześniej. W tym, sądząc choćby po ostatnim rekordzie, dynamika może być jeszcze większa.

Wysokość udzielonego kredytu świadczy o dużym zaufaniu kredytobiorców do możliwości uzyskania kredytu przez internet. Tym samym nie potwierdza się teza, że internetowa sprzedaż dotyczy jedynie prostych i tanich produktów lub usług. Program Money2money istnieje już od 4 lat i jest wciąż rozwijany o nową ofertę  produktową jak również poszerza się grono serwisów działających w programie. Do programu partnerskiego może przystąpić każdy, wystarczy wysłać zgłoszenie.

www.money2money.pl

Hanna LaskowskaRekordowy kredyt w sieci Money2money

Podziel się!

O autorze

hania