Rekrutacja do nowego banku grupy Carlo Tassara

Opublikowano: 18 lutego 2008. Kategoria: Bez kategorii. Tagi:

Trwa rekrutacja pracowników do projektu nowego banku tworzonego przez grupę Carlo Tassara pod kierownictwem Wojciecha Sobieraja. Na chwilę obecną zatrudniono już ponad 150 wysokiej klasy specjalistów. Do końca roku w tworzonym banku pracę znajdzie ponad 1.000 osób. Docelowa liczba pracowników przekroczy 3 000 osób.

Budowanie banku od podstaw to bez wątpienia bardzo interesujące wyzwanie, dające specjalistom z sektora bankowego ogromne możliwości samorealizacji i awansu. Według Aleksandry Krakowiak, oferta skierowana do potencjalnych pracowników jest bardzo atrakcyjna: „Zamierzamy pozyskać najlepszych specjalistów na rynku. Dlatego poza pensją zasadniczą, przewyższającą o 30 – 40% średni poziom wynagrodzeń w sektorze, proponujemy unikalny system motywacyjny promujący innowacyjność i przedsiębiorczość.  Wybrana jest już większa cześć przyszłej kadry kierowniczej. Są to osoby dobrze znane wśród polskich bankowców. Możemy być dumni z naszego zespołu” – mówi szefowa HR Aleksandra Krakowiak.

Rekrutacja pracowników nie ograniczy się jedynie do specjalistów zatrudnionych w polskich bankach. Oferta pracy skierowana zostanie również do ekspertów zatrudnionych obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Stanach Zjednoczonych. „Chcemy, aby polscy bankowcy pracujący za granicą wzięli udział w tworzeniu największego start-up’u w europejskiej bankowości. Proponujemy unikalne wyzwanie, atrakcyjną pracę i wynagrodzenie, a tym samym możliwość budowania przyszłości w Polsce. Już teraz są wśród naszej kadry osoby, które, aby uczestniczyć w tym projekcie, zdecydowały się wrócić do kraju” – mówi Aleksandra Krakowiak.

Informatyków zainteresuje zapewne fakt, że system bankowy nowej instytucji bankowej powstanie w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. „Nie mamy narzuconych korporacyjnych standardów. Tworzymy własne rozwiązania i każdy z ekspertów ma szansę realizacji swoich pomysłów.” – mówi Henryk Baniowski, uznany menedżer IT, który odpowiada za wdrożenie systemów IT w nowym banku.

Nowa instytucja oferuje zatrudnienie również osobom preferującym elastyczny czas pracy – kobietom z dziećmi, studentom oraz osobom niepełnosprawnym.
Oferta banku okaże się z pewnością atrakcyjna dla informatyków, bankowców oraz księgowych z okręgu Małopolski, gdyż siedzibą działów IT, księgowości i finansów nowego banku będzie Kraków.

Osoby zainteresowane tym unikalnym wyzwaniem mogą przesyłać zgłoszenia wraz z życiorysem i listem motywacyjnym na rekrutacja@najlepsibankowcy.pl

Hanna LaskowskaRekrutacja do nowego banku grupy Carlo Tassara

Podziel się!

O autorze

hania