Rekrutacja do nowego banku grupy Carlo Tassara

Trwa rekrutacja pracowników do projektu nowego banku tworzonego przez grupę Carlo Tassara pod kierownictwem Wojciecha Sobieraja. Na chwilę obecną zatrudniono już ponad 150 wysokiej klasy specjalistów. Do końca roku w tworzonym banku pracę znajdzie ponad 1.000 osób. Docelowa liczba pracowników przekroczy 3 000 osób.

Budowanie banku od podstaw to bez wątpienia bardzo interesujące wyzwanie, dające specjalistom z sektora bankowego ogromne możliwości samorealizacji i awansu. Według Aleksandry Krakowiak, oferta skierowana do potencjalnych pracowników jest bardzo atrakcyjna: „Zamierzamy pozyskać najlepszych specjalistów na rynku. Dlatego poza pensją zasadniczą, przewyższającą o 30 – 40% średni poziom wynagrodzeń w sektorze, proponujemy unikalny system motywacyjny promujący innowacyjność i przedsiębiorczość.  Wybrana jest już większa cześć przyszłej kadry kierowniczej. Są to osoby dobrze znane wśród polskich bankowców. Możemy być dumni z naszego zespołu” – mówi szefowa HR Aleksandra Krakowiak.

Rekrutacja pracowników nie ograniczy się jedynie do specjalistów zatrudnionych w polskich bankach. Oferta pracy skierowana zostanie również do ekspertów zatrudnionych obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Stanach Zjednoczonych. „Chcemy, aby polscy bankowcy pracujący za granicą wzięli udział w tworzeniu największego start-up’u w europejskiej bankowości. Proponujemy unikalne wyzwanie, atrakcyjną pracę i wynagrodzenie, a tym samym możliwość budowania przyszłości w Polsce. Już teraz są wśród naszej kadry osoby, które, aby uczestniczyć w tym projekcie, zdecydowały się wrócić do kraju” – mówi Aleksandra Krakowiak.

Informatyków zainteresuje zapewne fakt, że system bankowy nowej instytucji bankowej powstanie w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. „Nie mamy narzuconych korporacyjnych standardów. Tworzymy własne rozwiązania i każdy z ekspertów ma szansę realizacji swoich pomysłów.” – mówi Henryk Baniowski, uznany menedżer IT, który odpowiada za wdrożenie systemów IT w nowym banku.

Nowa instytucja oferuje zatrudnienie również osobom preferującym elastyczny czas pracy – kobietom z dziećmi, studentom oraz osobom niepełnosprawnym.
Oferta banku okaże się z pewnością atrakcyjna dla informatyków, bankowców oraz księgowych z okręgu Małopolski, gdyż siedzibą działów IT, księgowości i finansów nowego banku będzie Kraków.

Osoby zainteresowane tym unikalnym wyzwaniem mogą przesyłać zgłoszenia wraz z życiorysem i listem motywacyjnym na [email protected]

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top