Rekrutacja w Bluerank

Bluerank – agencja SEM, partner polskich agencji interaktywnych specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie, zatrudni specjalistów ds. pozycjonowania i realizacji kampanii płatnych odnośników. Aktualne oferty pracy na pełny etat w siedzibie firmy w Łodzi dotyczą stanowisk PPC Manager (Junior PPC Manager) oraz SEO Specialist (Junior SEO Specialist).
Obowiązki PPC Managera w agencji Bluerank obejmują planowanie i realizację działań promocyjnych w zakresie search engine marketing dla dużych i średnich firm polskich oraz dla międzynarodowych koncernów. Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku SEO Specialist natomiast jest samodzielne prowadzenie przedsięwzięć search engine optimization, zarówno w ramach krajowych, jak i międzynarodowych projektów realizowanych przez firmę Bluerank.

Oferty pracy na stanowisku PPC Manager oraz SEO Specialist skierowane są do osób posiadających doświadczenie w branży SEO / SEM. Stanowiska Junior PPC Manager i Junior SEO Specialist oferowane są kandydatom początkującym w dziedzinie pozycjonowania stron WWW i marketingu w wyszukiwarkach, ale zaawansowanym w wiedzy o Internecie.

Zgłoszenia należy przesyłać do końca kwietnia br. na adres [email protected]. Szczegółowe wymagania i więcej informacji na temat ofert na podanych niżej stronach.

Proponowane etaty w agencji Bluerank

PPC Manager         http://bluerank.pl/praca/ppc-manager.html
Junior PPC Manager     http://bluerank.pl/praca/junior-ppc-manager.html
SEO Specialist         http://bluerank.pl/praca/seo-specialist.html
Junior SEO Specialist     http://bluerank.pl/praca/junior-seo-specialist.html

Oferty praktyk w agencji Bluerank

Dział PR         http://www.bluerank.pl/praca/praktyki-pr.html

www.bluerank.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top