Rezerwuj hotele w Polsce i Europie na VTrip.pl

Opublikowano: 28 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal turystyczny VTrip.pl wdrożył system do rezerwacji hoteli w Polsce i Europie.
Popularna, europejska platforma do rezerwacji miejsc hotelowych – Booking.com – to kolejna nowość w portalu VTrip.pl. W ostatnim czasie portal zmienił bowiem szatę graficzną, nawigację i strukturę oraz pozyskał nowych Partnerów, w tym program PayBACK.

– Z rozszerzeniem naszej oferty o rezerwację noclegów w hotelach polskich oraz zagranicznych nosiliśmy się już od pewnego czasu. Wynika to z tego, iż jako portal turystyczny, chcemy świadczyć kompleksowe usługi. Zauważyliśmy, że coraz więcej osób organizuje sobie wyjazdy na własną rękę, do czego przyczyniają się głównie tanie linie lotnicze. Sądzimy, że właśnie takiego klienta zainteresuje nasza nowa usługa, dzięki której planowanie pobytu w europejskich miastach będzie zdecydowanie łatwiejsze – mówi Bernard Simiński, Wiceprezes Zarządu portalu VTrip.pl.

W ofercie wdrożonego systemu znajdują się aż 33 tysiące hoteli o różnym standardzie – od hosteli i pensjonatów po hotele pięciogwiazdkowe i w pełni serwisowane apartamenty zlokalizowane tak w dużych europejskich ośrodkach, jak i małych miejscowościach. System wyposażony jest w wiele ciekawych funkcji. Pierwsza z nich to rezerwacja hotelu w czasie rzeczywistym z możliwością rezerwacji na ten sam dzień i potwierdzeniem otrzymanym w ciągu kilku minut. Drugą jest wygodna wyszukiwarka pomocna w znalezieniu odpowiedniego hotelu. Kryteria wyszukiwania opierają się na kilku parametrach: cel podróży, data przyjazdu i wyjazdu, ilość gwiazdek, odległość od centrum oraz dodatkowe usługi hotelowe.

Każdy z hoteli jest szczegółowo opisany ze względu na położenie, rodzaj zakwaterowania, wyposażenie, możliwości konferencyjne oraz wyżywienie. Nie zabrakło także istotnych w tym przypadku fotografii obiektu oraz opinii użytkowników. Bardzo ciekawym narzędziem jest ponadto interaktywna mapa, dzięki której można sprawdzić lokalizację hotelu.

– Platforma Booking.com z radością wita współpracę z VTrip.pl, jednym
z najpopularniejszych portali turystycznych w Polsce. Sądzę, iż dzięki możliwości dokonania rezerwacji w rzeczywistym czasie oraz szerokiej gamie obiektów hotelowych oferowanych klientom VTrip.pl, na bazie platformy Booking.com, osoby dokonujące rezerwacji będę mogły się cieszyć niezwykle prostym i łatwym w obsłudze produktem. W związku z naszym rozwojem w regionie Europy Centralnej i Wschodniej, mamy nadzieję na niezmiernie udaną i owocną współpracę z VTrip.pl – informuje Marta Sikorska, Partner Account Manger Booking.com.

Sylwester KozakRezerwuj hotele w Polsce i Europie na VTrip.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.