Rezerwuj i kupuj wycieczki w portalu Onet.pl

OnetPodróże uruchomił system rezerwacji i zakupu wycieczek online. Nowy serwis to krok w kierunku zapewnienia użytkownikom Onet.pl kompleksowej oferty wypoczynku.
Już teraz można kupić wycieczkę samodzielnie, rezerwując ją w czasie rzeczywistym, lub wspomóc się wiedzą konsultanta z telefonicznego Biura Obsługi Klienta. Serwis powstał we współpracy z portalem Wakacje.pl. Serwis www.wycieczki.onet.pl zapewnia dostęp do oferty większości polskich biur podróży, obejmującą niemal 100 krajów.

– Postawiliśmy przede wszystkim na jakość oferty, wysoki poziom obsługi klienta i rekomendacje klientów – tłumaczy wybór partnera Marcin Mroczko, kierownik działu produktu turystycznego w Onet.pl.

Dlatego w serwisie, prócz oferty znajduje się ponad 50 tysięcy rekomendacji i opinii klientów Wakacje.pl, które mają pomóc w wyborze miejsca wypoczynku.

– Dzisiaj opis obiektów wycieczkowych i rekomendacja organizatora to za mało, liczy się to, co mają do powiedzenia klienci, którzy na własne oczy sprawdzili miejsce i mają na ten temat własne zdanie – dodaje Marcin Mroczko.

– Nowe funkcjonalności – takie jak rekomendacje miejsc przez samych klientów, którzy kupili u nas wycieczkę – to kolejny krok portalu Wakacje.pl w kierunku  doskonalenia oferty i odpowiedź na bieżącą potrzebę klientów – powiedziała Magdalena Krzywosińska, dyrektor ds. marketingu w portalu Wakacje.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top