RMC Polska wdraża kadrowy portal korporacyjny

Od września br. w firmie RMC Polska trwa wdrażanie stworzonego przez The Polished Group (TPG) systemu Intranet Server. Projekt prowadzony jest wspólnie z firmą Koma, która równocześnie wdraża w RMC Polska swój autorski system kadrowo-płacowy Koma HR. Zakończenie projektu planowane jest na koniec tego roku.

Wdrażany w RMC Polska system Intranet Server umożliwi wszystkim pracownikom tej firmy dostęp do danych kadrowo-płacowych za pośrednictwem dostępnego przez przeglądarkę internetową Portalu Korporacyjnego, jednego z modułów wchodzących w skład Intranet Servera. Pozostałe moduły Intranet Servera wdrażane w RMC Polska to: moduł rejestracji czasu pracy Argus, moduł publikacji wewnętrznych wiadomości firmowych Herold, moduł samodzielnego dostępu do danych kadrowo-płacowych S@M, moduł regulaminy/ instrukcje Libra, moduł wymiany danych z systemem Koma HR, oraz platforma Kronos, umożliwiająca wymianę danych pomiędzy aplikacjami Intranet Servera.

“Intranet Server umożliwi korzystanie z nowego systemu wszystkim naszym pracownikom” – mówi Jacek Kłoszewski, kierownik projektu ze strony RMC Polska. – “Pracownicy produkcyjni będą mogli korzystać z systemu za pomocą przeglądarki WWW zainstalowanej na komputerach usytuowanych na korytarzach przylegających do hal produkcyjnych poszczególnych cementowni. Po wprowadzeniu hasła każdy pracownik będzie mógł zasięgnąć w systemie informacji dotyczących np. ilości przepracowanych w miesięcy godzin, długości przysługującego urlopu czy ostatniej wypłaty i premii” – wyjaśnia Jacek Kłoszewski.

Wdrożony system będzie w pełni zintegrowany z systemem kadrowo-płacowym Koma HR. “Nie będzie już zatem potrzeby wielokrotnego wprowadzania tych samych danych w każdej aplikacji oddzielnie. Dane wprowadzone w systemie Koma HR będą od razu dostępne na przykład w aplikacji S@M” – deklaruje Michał Mokrysz, odpowiedzialny za wdrożenie w RMC Polska po stronie Komy.

RMC Polska to czołowy producent materiałów budowlanych w Polsce. Skonsolidowana Grupa RMC Polska obejmuje: 2 cementownie, 2 przemiałownie cementu, 22 wytwórnie betonu towarowego, 3 żwirownie, 2 spółki zajmujące się transportem oraz firmy prowadzące działalność w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych. Właścicielem RMC Polska jest brytyjski koncern RMC Group p.l.c.- największy w świecie producent betonu towarowego.

http://www.tpg.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry