RMC Polska wdraża kadrowy portal korporacyjny

Opublikowano: 8 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Od września br. w firmie RMC Polska trwa wdrażanie stworzonego przez The Polished Group (TPG) systemu Intranet Server. Projekt prowadzony jest wspólnie z firmą Koma, która równocześnie wdraża w RMC Polska swój autorski system kadrowo-płacowy Koma HR. Zakończenie projektu planowane jest na koniec tego roku.

Wdrażany w RMC Polska system Intranet Server umożliwi wszystkim pracownikom tej firmy dostęp do danych kadrowo-płacowych za pośrednictwem dostępnego przez przeglądarkę internetową Portalu Korporacyjnego, jednego z modułów wchodzących w skład Intranet Servera. Pozostałe moduły Intranet Servera wdrażane w RMC Polska to: moduł rejestracji czasu pracy Argus, moduł publikacji wewnętrznych wiadomości firmowych Herold, moduł samodzielnego dostępu do danych kadrowo-płacowych S@M, moduł regulaminy/ instrukcje Libra, moduł wymiany danych z systemem Koma HR, oraz platforma Kronos, umożliwiająca wymianę danych pomiędzy aplikacjami Intranet Servera.

„Intranet Server umożliwi korzystanie z nowego systemu wszystkim naszym pracownikom” – mówi Jacek Kłoszewski, kierownik projektu ze strony RMC Polska. – „Pracownicy produkcyjni będą mogli korzystać z systemu za pomocą przeglądarki WWW zainstalowanej na komputerach usytuowanych na korytarzach przylegających do hal produkcyjnych poszczególnych cementowni. Po wprowadzeniu hasła każdy pracownik będzie mógł zasięgnąć w systemie informacji dotyczących np. ilości przepracowanych w miesięcy godzin, długości przysługującego urlopu czy ostatniej wypłaty i premii” – wyjaśnia Jacek Kłoszewski.

Wdrożony system będzie w pełni zintegrowany z systemem kadrowo-płacowym Koma HR. „Nie będzie już zatem potrzeby wielokrotnego wprowadzania tych samych danych w każdej aplikacji oddzielnie. Dane wprowadzone w systemie Koma HR będą od razu dostępne na przykład w aplikacji S@M” – deklaruje Michał Mokrysz, odpowiedzialny za wdrożenie w RMC Polska po stronie Komy.

RMC Polska to czołowy producent materiałów budowlanych w Polsce. Skonsolidowana Grupa RMC Polska obejmuje: 2 cementownie, 2 przemiałownie cementu, 22 wytwórnie betonu towarowego, 3 żwirownie, 2 spółki zajmujące się transportem oraz firmy prowadzące działalność w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych. Właścicielem RMC Polska jest brytyjski koncern RMC Group p.l.c.- największy w świecie producent betonu towarowego.

http://www.tpg.pl

Sylwester KozakRMC Polska wdraża kadrowy portal korporacyjny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.