Rodzinnie w wakacje.pl

Portal turystyczny Wakacje.pl pozwala wykorzystać Internet w planowaniu rozmaitych podróży, wypraw i wycieczek. Wakacje to okres wypoczynku i wielu niezapomnianych wrażeń. www.wakacje.pl uruchomiły unikalny system wyszukiwania ofert rodzinnych w oparciu o produkty współpracujących touroperatorów.

Witryna Wakacje.pl sprzedaje i prezentuje usługi turystyczne 104 biur podróży, między innymi Vinga, Neckermanna, Scan Holiday, Big Blue, Rainbow Tours, Orbis Travel, Wezyr Holiday, Itaka i inne. W bazie serwisu zgromadzonych jest prawie 108 tysięcy ofert.

Serwis turystyczny uruchomił pierwszy na polskim rynku system umożliwiający dokonywanie rezerwacji i zakupów „pakietów rodzinnych” przez Internet. Pakiety zostały stworzone dla tych wszystkich Internautów, którzy szukają w sieci informacji o atrakcyjnych sposobach i formach spędzania wolnego czasu z rodziną. System oferuje prostą i wygodną możliwość rezerwacji wybranych imprez turystycznych: umożliwia wyszukiwanie ofert w różnych opcjach w zależności od ilości osób, jak również od ich wieku. Rezerwacja i zakup wczasów rodzinnych jest możliwy w sekwencjach 2+1 oraz 2+2. Dostępne w portalu pakiety rodzinne to oferty czarterowe lub z dojazdem własnym zakładające nocleg w hotelu lub apartamencie.

„Planujemy zaprezentowanie w naszym serwisie ponad 1000 takich ofert, alby każda rodzina mogła w prosty sposób znaleźć odpowiednią i atrakcyjną cenowo ofertę” – jak powiedział Prezes Wakacje.pl Michał Kaczorowski.

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry