Rozmówki w miesiąc – nowa propozycja SuperMemo

Opublikowano: 21 lipca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

20 czerwca do sprzedaży trafiła nowa seria publikacji firmy SuperMemo World – Rozmówki w miesiąc. Szczególną uwagę zwraca połączenie tradycyjnej książki w formacie kieszonkowym z płytą CD-ROM, na której umieszczono nagrania mp3 oraz wspomagający naukę program 'SuperMemo'.

Kurs komputerowy zamieszczony na płycie jest dostępny także w serwisie e-learningowym www.supermemo.net.pl. Zestaw umożliwia skuteczniejszą i szybszą naukę oraz 'osłuchanie się' z językiem. Produkt jest przeznaczony zarówno dla osób niemających dotychczas kontaktu z językiem, jak i chcących przypomnieć sobie najbardziej użyteczne zwroty.

W ofercie znajdują się rozmówki angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie i włoskie. Stanowią one niezbędnik dla osób wyjeżdżających za granicę na wakacje lub w interesach.

http://www.supermemo.net/

Sylwester KozakRozmówki w miesiąc – nowa propozycja SuperMemo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.