Rozpoczęła się rejestracja na pre-Startup Weekend Trójmiasto

Opublikowano: 13 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

26 kwietnia o godzinie 18.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się spotkanie pre-Startup Trójmiasto, które będzie wprowadzeniem przed właściwym, pierwszym Startup Weekendem w Trójmieście.

Spotkanie, w stu procentach bezpłatne, zorganizowane jest przy współpracy z Bootcamp i Google Technology User Group Trójmiasto. Zostanie poprowadzone równocześnie w dwóch konwencjach: technicznej oraz biznesowej.

Pierwszą z nich poprowadzi Łukasz Kuczera, architekt oprogramowania w spółce ITIGO, podczas której wprowadzi słuchaczy w tematykę IaaS, PaaS, SaaS oraz opowie o tym, dlaczego chmury są fajne. W szczególności zostaną omówione także usługi Amazon Web Services. Część biznesową poprowadzi natomiast Sebastian Brzuzek, manager ds. innowacji w Meritum Bank ICB, który odkryje przed uczestnikami tajniki sprawdzonych strategii oraz narzędzi monetyzowania aplikacji androidowych, a także wyjaśni kilka sposobów na osiągnięcie równowagi pomiędzy popularnością i przychodowością.

Celem pre-Startup jest przygotowanie wszystkich zainteresowanych osób do głównego wydarzenia, jakim jest Startup Weeked Trójmiasto. Będzie to także znakomita okazja do poznania nowych ludzi – współuczestników – powiedział Adam Łabędzki, jeden z organizatorów wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona; w spotkaniu może wziąć udział 65 osób.

Rozpoczęła się rejestracja na pre-Startup Weekend Trójmiasto 1

Przypominamy, że Startup Weekend Trójmiasto odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Warsztaty Startup Weekend to inicjatywa odbywająca się w miastach na całym świecie. Ich celem jest spotkanie się osób z umiejętnościami z zakresu programowania, grafiki i marketingu, które w grupach stworzą pomysł oraz fundamenty startupu mającego szansę stać się realnie funkcjonującym biznesem.

Podczas Startup Weekend w Trójmieście uczestnicy będą pracowali pod okiem 20-osobowego zespół mentorów, którzy są przedstawicielami m.in. Naszej Klasy, Aiton Caldwell (platforma Freeconet.pl), Nokaut.pl, InteliWISE, Playsoft.fr, Wirtualna Polska czy Fido Intelligence.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na pre-Startup na stronie: swtrojmiastogtugbootcamp.eventbrite.com. Więcej informacji o Startup Weekend Trójmiasto: trojmiasto.startupweekend.org.

Dawid ZarazińskiRozpoczęła się rejestracja na pre-Startup Weekend Trójmiasto

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.