Rozpoczynają się beta testy nowego GG

Rozpoczynają się beta testy nowego GG 1Ty możesz zostać beta-testerem Gadu-Gadu! – pod tym hasłem rozpoczyna się akcja tworzenia grupy beta-testerów długo oczekiwanej wersji 7.0 najpopularniejszego polskiego komunikatora Gadu-Gadu. Do szeregów beta-testerów GG można dołączyć na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie internetowej.

– Chcemy, aby użytkownicy również mieli swój udział w ostatecznym kształcie komunikatora, to przecież im ma on służyć jak najlepiej – mówi Krzysztof Szalwa, szef Gadu-Gadu. – Na co dzień trafia do nas wiele propozycji zmian, w miarę możliwości staramy się je wprowadzać. Mamy nadzieję, że dzięki zorganizowanej grupie beta-testerów polepszy się wymiana informacji, a zgłaszane przez użytkowników opinie będą mogły być brane na bieżąco pod uwagę.

Programowanie powierzono nowemu zespołowi informatyków pod kierownictwem Piotra Kaczorowskiego, dyrektora operacyjnego spółki. W ostatnich miesiącach uruchomiono dodatkowe aplikacje zwiększające możliwości komunikatora: TeleGG (rozmowy VoIP przez internet) i WebGG (komunikator z poziomu WWW).

O tym, co nowego wniesie przygotowywana wersja GG, będzie można przekonać się już wkrótce. O ostatecznym terminie uruchomienia najnowszej wersji komunikatora zdecydują w dużej mierze również beta-testerzy.

http://www.testerzy.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry