Rozprzestrzenia się Epidemia Skąpstwa

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl przygotował dla internautów niespodziankę. Jest nią konkurs Epidemia Skąpstwa.

Polega on na propagowaniu serwisu Skapiec.pl  wśród grona znajomych.
W konkursie można wygrać ponad 100 nagród m.in. notebooka Aristo Smart 600, programy antywirusowe Kaspersky, gry komputerowe typu RPG – Drakensang oraz gadżety z logo Skąpiec.pl.

Skapiec.pl to serwis porównujący ceny, który umożliwia  sprawdzenie i porównanie zasobów e-sklepów – z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty i doręczenia. Głównym zadaniem serwisu jest ułatwienie zakupów polskim internautom.

W gorączce przedświątecznych zakupów kupujący często  kierują się impulsem. W efekcie nie tylko znacznie przepłacają, ale – co gorsza – wybierają niewłaściwy produkt lub miejsce zakupu. Zespołowi Skapiec.pl zależy na tym, by świąteczne zakupy były w tym roku dla wszystkich internautów czystą przyjemnością. Każdy zakup; dokonany świadomie, wygodnie i po rozsądnej cenie; twórcy Skąpca traktują jako swój osobisty sukces.

– Nas po prostu cieszy świadomość, że zaoszczędzamy kupującym czasu i nerwów i sprawiamy pośrednio, że wymarzony prezent dociera bezpiecznie do obdarowywanej osoby – zaznaczają twórcy serwisu, bracia  Mariusz i Tomasz Janiszewscy.

Konkurs Epidemia Skąpstwa ma ułatwić im to zadanie. Na czym polega konkurs?
Do końca grudnia internauci zarejestrowani na Skąpcu będą mogli „zarażać skąpstwem” innych, wysyłając gronu znajomych zaproszenie (przy pomocy formularza dostępnego na stronie konkursowej). Można wysłać dowolną liczbę zaproszeń. Ich liczba nie decyduje bezpośrednio o wyniku konkursu. Zwyciężają te osoby, które uzbierają największą liczbą zaakceptowanych zaproszeń. Uczestnik konkursu, który zachęci do założenia konta na Skąpcu największą ilość znajomych, otrzyma  nagrodę główną –  notebooka Aristo Smart 600.

– Poprzez konkurs chcemy pokazać internautom, że zakupy w gąszczu ofert sklepów internetowych mogą być proste, bezpieczne i przyjemne. Mamy nadzieję, że dzięki Epidemii Skąpstwa dotrzemy do tysięcy kolejnych internautów, którym okażemy się pomocni w zakupowej gorączce – podkreśla Mariusz Janiszewski.

Konkurs rozpoczyna się 24 listopada i zakończy się 31 grudnia.

www.skapiec.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry