Rozrywka bez granic z ASTER i BBC Entertainment

ASTER dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, w związku z umieszczeniem w swojej ofercie kanału BBC Entertainment, przygotował dla swoich klientów konkurs pod hasłem „Z nami rozrywka nie ma granic”. Aby wziąć w nim udział, należy do 20 marca br. odpowiedzieć na pytanie: „Co oznacza dla Ciebie dobra rozrywka?”. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym m.in. 3 przenośne konsole do gier Sony PlayStation. 

Konkurs pod hasłem „Z nami rozrywka nie ma granic” trwa od 17 lutego br. do 20 marca br. Mogą w nim wziąć udział wszyscy Abonenci ASTER, którzy używając maksymalnie 500 słów odpowiedzą na pytanie: „Czym jest dla Ciebie dobra rozrywka?” i prześlą odpowiedź na adres: marketing@aster.pl. Zgłoszenie, oprócz odpowiedzi, powinno zawierać także numer identyfikacyjny Abonenta, adres zamieszkania, adres e-mail oraz telefon kontaktowy.

Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi otrzymają przenośne konsole Sony PlayStation. Spośród nadesłanych propozycji jurorzy wybiorą dodatkowo 150 najbardziej interesujących odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają nagrody pocieszenia: filmy DVD oraz koszulki. Fundatorem nagród jest kanał BBC Entertainment.

BBC Entertainment to kanał, który oferuje najlepsze brytyjskie seriale komediowe, obyczajowe i programy rozrywkowe produkcji BBC oraz innych producentów brytyjskich. Kanał został wprowadzony do telewizyjnej oferty programowej ASTER w lutym br. Znajduje się w telewizyjnym pakiecie Basic i jest dostępny dla wszystkich Abonentów ASTER w Warszawie, Krakowie oraz Zielonej Górze.

www.aster.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry