Rozszerzenie zakresu narzędzi do bezpiecznego testowania w PKO Banku Polskim

Compuware podpisał kolejny kontrakt na dostawę rozwiązań do testowania aplikacji dla PKO Bank Polski. Wdrożone zostaną QACenter 3270 Abend-AID oraz Vantage. Kontrakt jest realizowany w ramach prac nad zintegrowanym systemem informatycznym Alnova Financial Solution.

QACenter 3270 Edition jest narzędziem pozwalającym na automatyczne przeprowadzenie testów. Proces testowania może być zarządzany w heterogenicznym środowisku z jednego miejsca. Wyniki testów i ewentualne pojawiające się nieprawidłowości w działaniu oprogramowania są dokumentowane.

Abend-AID automatycznie zbiera i analizuje błędy w środowisku i używanym w organizacji oprogramowaniu. Diagnostyka pozwala na jak najszybsze wyeliminowania pojawiających się nieprawidłowości.
Vantage systematycznie i z wyprzedzeniem usprawnia działanie aplikacji pod kątem priorytetów biznesowych. Poza elementami infrastruktury monitoruje on usługi aplikacji z punktu widzenia użytkownika, dzięki czemu informatycy mogą wykrywać i rozwiązywać problemy, zanim niekorzystnie wpłyną one na procesy biznesowe. Funkcje Vantage ułatwiają zespołom informatyków analizowanie problemów związanych z usługami aplikacji. Umożliwiają one bowiem identyfikację i lokalizację zagrożonych aplikacji oraz transakcji i użytkowników, których te problemy dotyczą. Ponadto pozwalają one ustalić czas i częstotliwość występowania problemów. Dzięki temu informatycy mogą określić porządek rozwiązywania problemów w zależności od ich potencjalnego wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

http://www.compuware.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top