Rozwiązania IT Wola Info w sektorze ubezpieczeń

Opublikowano: 30 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Według szacunków ekspertów, sektor ubezpieczeń wykrywa dziś w Polsce zaledwie od 5 do 10 proc. przestępstw ubezpieczeniowych. Dzięki odpowiednim technologiom można te liczby znacząco zwiększyć, nie zwiększając przy tym kosztów działalności. Już dziś Wola Info oferuje rozwiązania, które w inteligentny i zautomatyzowany sposób zidentyfikują podejrzane zdarzenia i skoncentrują uwagę likwidatorów na szkodach o podwyższonym ryzyku wyłudzenia odszkodowania.

„Wykorzystanie najlepszych wzorców w dziedzinie wykrywania przestępstw ubezpieczeniowych to dla instytucji tej branży zupełnie inne spojrzenie na proces likwidacji szkód.” – mówi Paweł Psuty, Dyrektor ds. Sprzedaży Rozwiązań Spółki – „Widzimy siebie jako organizację potrafiącą przenieść na polski rynek doświadczenia światowych liderów i w oparciu o najlepsze dostępne technologie zaoferować każdej polskiej firmie ubezpieczeniowej obniżenie kosztów związanych z wypłacaniem odszkodowań.”

Rozwiązania Wola Info S.A. wykorzystują m.in. technologie takie jak Siebel eInsurance do kompleksowej obsługi procesu likwidacji szkód oraz DataDistilleries for Fraud Detection do skutecznego identyfikowania przestępstw ubezpieczeniowych.

http://www.wolainfo.com.pl

Sylwester KozakRozwiązania IT Wola Info w sektorze ubezpieczeń

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.