Rozwiązania SAP w ENEA już działają

Opublikowano: 2 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W Zakładzie Głównym Grupy Energetycznej ENEA SA w Poznaniu został produkcyjnie uruchomiony system mySAP.com. Projekt został zrealizowany przez ComputerLand w ramach umowy na Zintegrowany System Informacyjny dla Grupy Energetycznej ENEA.

Celem przedsięwzięcia było ujednolicenie systemów informatycznych w obszarze finansów oraz poprawa organizacji i obiegu informacji księgowej w Zakładzie Głównym w Poznaniu.

Projekt wdrożenia systemu SAP w zakresie finansów był projektem specyficznym ze względu na integrację z kilkoma innymi systemami, m.in. systemem PRO/MIS w zakresie kadr i płac oraz gospodarki magazynowej, systemem ewidencji transportu czy systemem ewidencji podatku od nieruchomości. Wdrożenie zostało zrealizowane w ciągu 7 miesięcy, tak by Zakład mógł rozpocząć nowy rok księgowy już w nowym systemie.

W chwili obecnej w Grupie Energetycznej ENEA jest już 200 użytkowników systemu SAP.

http://www.computerland.com

Sylwester KozakRozwiązania SAP w ENEA już działają

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.