Rozwój usług internetowych w Airbites

Air Bites Polska – dostawca usług internetowych wchodzący w skład międzynarodowego koncernu telekomunikacyjnego – rozbudowuje własną infrastrukturę oraz poszerza zakres swoich usług. Wkrótce oferta Airbites zostanie poszerzona o usługi nowoczesnej telefonii stacjonarnej.
Spółka niedawno weszła do kolejnego miasta: Głogowa, a w Krakowie powiększyła liczbę abonentów poprzez przejęcie kolejnej sieci. – Głogów jest kolejnym miastem obok Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Zdzieszowic, Kędzierzyna-Koźla, Rybnika, Sanoka i Suwałk, którego mieszkańcom ułatwiamy niezawodny i szybki dostęp do Internetu. W ten sposób konsekwentnie realizujemy nasz cel, tj. sukcesywne poszerzanie dostępności Internetu w Polsce. – mówi Rafał Pasterczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Air Bites Polska. Niedawno przejęliśmy jedną z głogowskich sieci internetowych, którą zamierzamy w miarę potrzeb modernizować i rozwijać w niej sprzedaż naszych produktów. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Głogowa będą zadowoleni z naszych usług. – Przewidzieliśmy ponadto coś specjalnego dla wybranych klientów. W najbliższym czasie bowiem planujemy zwrócić się do wybranej grupy naszych abonentów w Krakowie z propozycją usług telefonicznych. Będzie to akcja poprzedzająca wprowadzenie nowoczesnej telefonii w Airbites, zatem wybrani subskrybenci będą mogli liczyć na dodatkową, specjalną promocję – dodaje.

Airbites zapowiada wkrótce poszerzenie dotychczasowej oferty o nowoczesną telefonię stacjonarną z atrakcyjnymi stawkami abonamentowymi, zawierającymi pakiety darmowych minut na połączenia krajowe i zagraniczne. Rozpoczęcie sprzedaży usługi w poszczególnych sieciach następować będzie sukcesywnie. Oferta usług dostępnych w Airbites jest całkowicie niezależna od TP SA.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top