RSS w WebInside.pl

Opublikowano: 6 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis WebInside.pl udostępnił swoim użytkownikom dotarcie do najnowszych publikacji za pomocą kanału RSS. Propozycja skierowana jest do tych, którzy w możliwie najkrótszym czasie chcą dotrzeć do interesujących informacji.

„Nie bez powodów ta innowacyjna technologia została przez ekspertów nazwana przyszłością sieci. Dla tych, którzy nie mają czasu przeglądać stron WWW, RSS jest idealnym rozwiązaniem. Stąd zrodził się pomysł udostępnienia kanału naszym czytelnikom” – mówi Dawid Kulbaka, redaktor naczelny WebInside.pl

RSS to forma przekazu treści stron za pomocą nagłówków, które Internauta może odczytywać za pomocą specjalnych programów. Dzięki czemu w jednym miejscu może zgromadzić zbiór interesujących go nowości. Dotarcie przekazu do czytelnika jest znacznie szybsze w porównaniu do zwykłego newslettera. RSS pobiera nagłówki natychmiast po ich publikacji, dlatego Internauta zawsze dysponuje bieżącymi wiadomościami.

http://www.webinside.pl/

Sylwester KozakRSS w WebInside.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.