Rusza Centrum Testowania Compuware i PB Polsoft

Opublikowano: 6 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W kwietniu br. rusza Centrum Testowania (Testing Factory) – nowa inicjatywa firm Compuware i PB Polsoft Sp. z o.o. Jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce, który zapewni klientom pełne wsparcie procesów testowych od ich organizacji i przygotowania, wykonania testów, zarządzania zmianami, do raportowania wyników włącznie. Centrum będzie oferować integrację narzędzi Compuware z funkcjonującymi u klienta procesami i narzędziami.

Usługi będą świadczone w dogodny dla klienta sposób, zwalniając go z obowiązku zakupu rozwiązań, szkolenia ludzi oraz budowy i utrzymywania środowisk oraz struktur testowych. Od kwietnia 2004 usługi Centrum będą dostępne we wszystkich miastach, w których znajdują się oddziały PB Polsoft (Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice).

http://www.pbpolsoft.com.pl

Sylwester KozakRusza Centrum Testowania Compuware i PB Polsoft

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.