Rusza finansowy blog Jacka Rzeźniczka

Jacek Rzeźniczek, główny analityk Secus Asset Managemnet SA, komentuje na swoim blogu sytuacje na rynkach finansowych. Gorące emocje, chłodne spojrzenie to motto jego komentarzy.

Jacek Rzeźniczek związany jest z branżą finansową od 1995 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w Powszechnym Banku Gospodarczym SA (obecnie Bank Pekao SA). Przez 7 lat był związany z ING Securities SA. W 2006 roku dołączył do zespołu Secus Asset Management SA.

jz1Na stałe współpracuje z portalem internetowym Stooq.pl, gdzie komentuje on-line sesje giełdowe. Jego artykuły, analizy i komentarze dotyczące rynku finansowego w tym rynku niepublicznego, giełdy i trendów inwestycyjnych były publikowane m.in. w Pulsie Biznesu, Parkiecie, Gazecie Finansowej, Biznesie Śląskim, czy Businessmanie oraz portalach IPO.pl, Inwestycje.pl, Gospodarka.pl, e-biznes.pl, Bankier.pl, Money.pl. Współpracuje z TV Biznes i TVN CNBC, gdzie komentuje sytuację na giełdzie i rynkach finansowych.

Jacek Rzeźniczek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jego pasją, oprócz nieustannego pogłębiania wiedzy z zakresu rynków kapitałowych, jest sport.

jacekrzezniczek.blox.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry