Rusza finansowy blog Jacka Rzeźniczka

Opublikowano: 19 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Jacek Rzeźniczek, główny analityk Secus Asset Managemnet SA, komentuje na swoim blogu sytuacje na rynkach finansowych. Gorące emocje, chłodne spojrzenie to motto jego komentarzy.

Jacek Rzeźniczek związany jest z branżą finansową od 1995 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w Powszechnym Banku Gospodarczym SA (obecnie Bank Pekao SA). Przez 7 lat był związany z ING Securities SA. W 2006 roku dołączył do zespołu Secus Asset Management SA.

jz1Na stałe współpracuje z portalem internetowym Stooq.pl, gdzie komentuje on-line sesje giełdowe. Jego artykuły, analizy i komentarze dotyczące rynku finansowego w tym rynku niepublicznego, giełdy i trendów inwestycyjnych były publikowane m.in. w Pulsie Biznesu, Parkiecie, Gazecie Finansowej, Biznesie Śląskim, czy Businessmanie oraz portalach IPO.pl, Inwestycje.pl, Gospodarka.pl, e-biznes.pl, Bankier.pl, Money.pl. Współpracuje z TV Biznes i TVN CNBC, gdzie komentuje sytuację na giełdzie i rynkach finansowych.

Jacek Rzeźniczek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jego pasją, oprócz nieustannego pogłębiania wiedzy z zakresu rynków kapitałowych, jest sport.

jacekrzezniczek.blox.pl

Hanna LaskowskaRusza finansowy blog Jacka Rzeźniczka

Podziel się!

O autorze

hania