Rusza finansowy blog Jacka Rzeźniczka

Jacek Rzeźniczek, główny analityk Secus Asset Managemnet SA, komentuje na swoim blogu sytuacje na rynkach finansowych. Gorące emocje, chłodne spojrzenie to motto jego komentarzy.

Jacek Rzeźniczek związany jest z branżą finansową od 1995 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w Powszechnym Banku Gospodarczym SA (obecnie Bank Pekao SA). Przez 7 lat był związany z ING Securities SA. W 2006 roku dołączył do zespołu Secus Asset Management SA.

jz1Na stałe współpracuje z portalem internetowym Stooq.pl, gdzie komentuje on-line sesje giełdowe. Jego artykuły, analizy i komentarze dotyczące rynku finansowego w tym rynku niepublicznego, giełdy i trendów inwestycyjnych były publikowane m.in. w Pulsie Biznesu, Parkiecie, Gazecie Finansowej, Biznesie Śląskim, czy Businessmanie oraz portalach IPO.pl, Inwestycje.pl, Gospodarka.pl, e-biznes.pl, Bankier.pl, Money.pl. Współpracuje z TV Biznes i TVN CNBC, gdzie komentuje sytuację na giełdzie i rynkach finansowych.

Jacek Rzeźniczek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jego pasją, oprócz nieustannego pogłębiania wiedzy z zakresu rynków kapitałowych, jest sport.

jacekrzezniczek.blox.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry