Rusza kampania produktowa Telefonii Dialog

Opublikowano: 10 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Celem kampanii produktowej jest promocja tanich połączeń międzymiastowych, międzynarodowych i do sieci komórkowych z wykorzystaniem prefiksu 1011, oferowanych przez Telefonię Dialog w całej Polsce od listopada 2003 roku.

Przekaz kampanii oparty jest na komunikacie: „Klient ma zawsze rację”. W ten sposób Telefonia Dialog kontynuuje rozpoczętą w styczniowej kampanii wizerunkowej budowę wizerunku operatora, który podchodzi do swoich klientów w sposób maksymalnie zindywidualizowany i przyjazny.

Kampania adresowana jest do małego i średniego biznesu.
Spoty reklamowe pojawiają się od 7 maja, na antenie m.in. Telewizji Polskiej (program 1 i 2 oraz ośrodki regionalne) i TVN (również 7 i 24). Kampania wykorzystuje trzy trzydziestosekundowe filmy. Autorem kreacji jest Agencja Tuba Urząd ds. Nagłaśniania, produkcję powierzono ITI Film Studio, a reżyserię -Piotrowi Rzeplińskiemu

Wsparciem dla telewizji będą reklamy na łamach opiniotwórczych tytułów prasowych, m.in. Gazety Wyborczej, Newsweeka, Polityki oraz outdoor – prestiżowe, podświetlane billboardy (backlights).
W kampanii wykorzystane będą również nośniki niestandardowe: plakaty w pociągach Intercity oraz reklamy na wózkach sklepowych w sieciach hurtowni Selgros.

Oprócz tradycyjnych działań ATL, Dialog przeprowadzi również kampanię internetową wykorzystująca trzy główne elementy: dedykowany serwis produktowy – www.1011.pl, reklamy w największych portalach m.in. Onet.pl, Gazeta.pl i Money.pl i na komunikatorze Gadu-Gadu oraz e-mail marketing do grupy docelowej.

Kampania internetowa rozpocznie się 10 maja.

http://www.dialog.pl

Sylwester KozakRusza kampania produktowa Telefonii Dialog

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.