Rusza Maczeta.tv

Najnowszy projekt IRCenter i NextWeb Media umożliwia użytkownikom oglądanie najpopularniejszych klipów wideo online.

Maczeta.tv to nowy projekt NextWeb Media i IRCenter. Strona, wykorzystująca stworzony przez IRC algorytm, agreguje najpopularniejsze i najczęściej udostępniane klipy z YouTube. Materiały są podzielone na osiem kategorii: Top 100, Rozrywka, Muzyka, Trailery, Reklama, Techno, Auto-Moto i Sport. Każdy z nas może szybko znaleźć ciekawe klipy z interesującej tematyki.

– Naszym celem było stworzenie przyjaznego serwisu, w którym będzie można zobaczyć najgorętsze materiały wideo w sieci – mówi Emil Tomczuk, Senior Project Manager NextWeb Medianie chodziło nam jednak o najczęściej oglądane materiały, te można zobaczyć na YouTube. Chcieliśmy zebrać w jednym miejscu aktualne i dopiero rodzące się memy, filmy, najlepsze wiralowe reklamy , które są najczęściej udostępniane na Facebooku czy mikroblogach.

– Opracowany przez IRCenter, na potrzeby serwisu maczeta.tv, algorytm pozwala bardzo szybko znaleźć „najbardziej gorące” filmy. Słynny Ksiądz-Natanek już po 3 godzinach znalazł się w topie najlepszych reklam, wśród takich hitów jak globalne reklamy KIA, Playstation 3 czy słynny spot Volkswagena przygotowany z okazji tegorocznego Super Bowl – mówi Marcin Krzosek, Dyrektor Strategiczny IRCenter.

Maczeta.tv jest dostępna on-line w wersji beta..

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry