Rusza nowa odsłona serwisu Pizza Hut

Opublikowano: 6 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Pizza Hut, sieć restauracji Casual Dining, uruchamia nową odsłonę serwisu. Od października pod adresem www.pizzahut.pl internauci znajdą odświeżony serwis o oryginalnej szacie graficznej i ulepszonej nawigacji, zapewniającej szybszy dostęp do interesujących informacji.

„Zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszej strony z kilku względów.” – mówi Izabela Winsztal, Brand Manager Pizza Hut. „Zależało nam przede wszystkim na jeszcze lepszym oddaniu charakteru naszych restauracji, pokazaniu, że jest to miejsce doskonałe na wiele okazji, zarówno na spotkanie przy kawie, biznesowy lunch czy kolację w gronie przyjaciół, z urozmaiconym, ciekawym menu. Dlatego wyjątkowo starannie opracowana została szata graficzna strony. Utrzymana w eleganckiej kolorystyce, stonowana i pięknie wystylizowana – naprawdę zwraca uwagę. Jest przy tym spójna ze zmianami jakie wprowadzamy zarówno w naszym menu, jak i w wystroju nowo otwieranych restauracji Pizza Hut.”

Zmiany dokonane zostały także w układzie logicznym serwisu, dzięki czemu strona stała się bardziej przejrzysta i przyjazna dla użytkownika. Pozwala na łatwą nawigację i szybki dostęp do najbardziej interesujących informacji. W nowym układzie graficznym bardziej widoczne są także elementy call-to-action (np. informacje o konkursach, możliwość zapisania się na biuletyn Pizza Hut itp.). Całkowicie zmieniona została sekcja „Menu”, która w obecnym układzie przypomina menu drukowane, eksponując tym samym, w wyjątkowo atrakcyjny sposób, potrawy serwowane w restauracjach Pizza Hut. Sekcja „Restauracje” oparta została na systemie API Google Maps, co pozwala z łatwością zorientować się w lokalizacji oraz dojeździe do restauracji, którą zainteresowany jest użytkownik.

Nowa odsłona serwisu www Pizza Hut przygotowana została przez agencję Genero.

Hanna LaskowskaRusza nowa odsłona serwisu Pizza Hut

Podziel się!

O autorze

hania